Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Mooserkreuz

Rakousko, Tyrolsko, St. Anton

Ubytování Hotel
Počasí
-2 °C - Sněžení
-2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 11 313 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• komfortní pokoje s kabelovou TV
• u některých je i balkon
• Přistýlka je vhodná pouze pro děti do 11 let včetně!
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• komfortní pokoje s kabelovou TV
• u některých je i balkon
Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• komfortní pokoje s kabelovou TV
• u některých je i balkon
Komfortní pokoje jsou s koupelnou nebo se sprchou s WC, kabelovou TV a integrovaným rádiem s budíkem, telefon, Wi-Fi (v ceně), fén na vlasy a u některých je i balkon.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně s teplými a studenými pokrmy, vaječnými specialitami a s džusy, dále z večeře formou menu o čtyřech chodech (dva hlavní pokrmy na výběr) včetně bufetu se saláty a sýry. Stravování pro vegetariány je také možné. Vícechodové vánoční a silvestrovské menu jsou v ceně.

Poloha

Rodinný tříhvězdičkový hotel Mooserkreuz je jen cca 50 m od zastávky skibusu a asi 1 km od lanovek Galzigbahn a Rendlbahn. Hotel se nachází nad střediskem St. Anton v krásné, slunečné poloze. Centrum...

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (10 € na noc, bez krmiva, jen po předchozí domluvě)
Důležitá upozornění:
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Popis

Rodinný tříhvězdičkový hotel Mooserkreuz je jen cca 50 m od zastávky skibusu a asi 1 km od lanovek Galzigbahn a Rendlbahn. Hotel se nachází nad střediskem St. Anton v krásné, slunečné poloze. Centrum střediska s podniky, obchody a krytým bazénem najdete po cca 800 m. Legendární après ski v Mosserwirtu je odtud jen cca 300 m. Hotel nabízí dopravu na vleky a zpět (08.30 - 11.00 hodin a 15.30 - 17.00 hodin). Sjezd na lyžích je možný do cca 800 m před hotel a na trasu pro běžkaře se dostanete po cca 100 m. K vybavení útulného domu patří příjemný vstupní prostor s recepcí a sedacím koutem, výtah, salónek, Wi-Fi (v ceně), jídelna na snídaně, restaurace a světnička, úschovna zavazadel a slunečná terasa. Bezplatné parkoviště a lyžárna jsou zde také. Přímo u lanovky Galzigbahn naleznete i bezplatnou úschovnu lyží Check-In Alber. Wellness zařízení (denně, 16.00 - 20.00 hodin) krytý bazén (08.00 - 20.00 hodin), finskou saunu a parní lázeň.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat