Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Tirolerhof

Rakousko, Tyrolsko, St. Anton

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 9 158 Kč

Dostupných: 50 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rodinný tříhvězdičkový rodinný hotel Tirolerhof se nachází na slunném místě v části zvané St. Jakob. Skibus staví u domu a k lanovce Nasserein je to cca 2 km. Do centra střediska St. Anton s krytým ...

Popis

Rodinný tříhvězdičkový rodinný hotel Tirolerhof se nachází na slunném místě v části zvané St. Jakob. Skibus staví u domu a k lanovce Nasserein je to cca 2 km. Do centra střediska St. Anton s krytým bazénem se dostanete také po cca 2 km. Kromě skibusu jezdí i noční autobus, který je k dispozici do 02.00 hodin do rána (za poplatek). Po jen asi 50 m najdete navíc trasu pro běžkaře. Hotel se sportovní atmosférou má k dispozici recepci s bezplatnou bezpečnostní schránkou, výtah, restauraci, místnost na stolní tenis, lyžárnu se sušákem na boty a Wi-Fi (za poplatek). Bezplatné parkoviště je k dispozici u hotelu. V bezprostřední blízkosti lanovky můžete využít úschovnu lyží. Navíc máte k dispozici saunu (16 - 19 hod.), moderní posilovnu s high-tech přístroji a také solárium (za poplatek).

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• u některých balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• u některých je i balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• u některých je i balkon nebo terasa
Příjemné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, Wi-Fi (v ceně), telefon, rádio, fén na vlasy (na recepci) a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování

V ceně je zahrnutá polopenze. Snídaně se podává formou švédských stolů a večer si smlsnete na večeři o třech chodech (vegetariánské menu po předchozí domluvě možné). Speciální vánoční a silvestrovská večeře je také již v ceně.

Ostatní

Důležitá upozornění:
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat