Vyhledat zájezd

Hotel Almhof Lackner

Rakousko, Tyrolsko, Zillertal

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Sněžení
7 °C - Sněžení

Popis

K vybavení příjemného hotelu patří recepce s lobby, výtah, Wi-Fi (v ceně), salónek, jídelní sál, restaurace a bar. Okolo 300 m² velké wellness zařízení s krytým bazénem, parní lázní, finskou saunou, kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností s lehátky máte k dispozici zdarma. Bezplatná parkovací místa jsou tu dle dostupnosti také.

Poloha

Rodinný a tradičně vedený Hotel Almhof Lackner leží asi 150 m od centra města Ried v Zillertalu s různými možnostmi nakupování. Lyžařské středisko najdete cca po 1,5 km a skibus staví přímo u ubytování.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC (Komfort), P: útulné pokoje se satelitní TV, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC (Superior), P: útulné pokoje se satelitní TV, trezor, balkon nebo terasa.

Útulně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV s rádiem, fén na vlasy, Wi-Fi (v ceně), u některých trezor (v ceně) a balkon nebo terasu.

Stravování

V ceně zájezdu zahrnutá polopenze obsahuje snídani formou švédských stolů a čtyřchodovou večeři s výběrem ze čtyř hlavních chodů. 1x týdně je nabízen bufet s pochoutkami.

Ostatní

Domácí zvířata (5 € na den, bez krmiva)

Vstup na krytý bazén je dětem dovoleno pouze v doprovodu dospělé osoby. Vstup do wellness zařízení je možný od 16 let. Nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Tyrolsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat