Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bruno

Rakousko, Tyrolsko, Zillertal

Ubytování Hotel
Počasí
-7 °C - Sněžení
-7 °C - Sněžení
Cena za osobu od 17 793 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Bruno se nachází v klidné panoramatické poloze na kraji lesa, cca 300 m od lyžařského střediska (Spieljochbahn) a od nejbližší zastávky skibusu. Centrum Fügenu a nádraží...

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• příjemné pokoje se satelitní TV
• u některých i balkon
Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• příjemné pokoje se satelitní TV
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., koupelna/WC, P:
• příjemné pokoje se satelitní TV
• přistýlky jsou vhodné pouze pro děti do 12 let včetně
Jsou v tyrolském stylu a pěkně světlé. K dispozici je koupelna nebo sprcha s WC, satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), telefon, bezpečnostní schránka, fén na vlasy a u některých je i balkon. Ubytování je možné v obou domech.

Popis

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Bruno se nachází v klidné panoramatické poloze na kraji lesa, cca 300 m od lyžařského střediska (Spieljochbahn) a od nejbližší zastávky skibusu. Centrum Fügenu a nádraží Zillertalbahn je odtud cca 1 km, na sáňkovací dráhu na Gogelhofu se dostanete po cca 200 m. Moderní hotel se skládá ze dvou budov, které jsou spojeny podzemní chodbou. K dispozici je recepce, výtah, Wi-Fi (v ceně), restaurace, jídelna na snídaně, bar, salónek, společenská místnost, lyžárna se sušákem na lyžáky, dětský koutek „Micky Raum“ a terasa. Wellness zařízení je se saunou, parní lázní, kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností a je vám denně k dispozici (15.00 - 19.00 hodin, zdarma). Solárium lze používat za poplatek (jednou týdně a jednou na osobu v ceně). Dále je k dispozici posilovna, stolní tenis a stolní fotbálek (v ceně). Bezplatné parkoviště je zde také.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru hlavního jídla (včetně varianty pro vegetariány). Každou středu se podává káva a domácí koláč s pokoji s krbem. V pátek se podávají tyrolské specialitky a předkrmy a s hudbou na harfě. Sobota je vyhrazena pro středomořské dobroty. Dvakrát týdně se podává dezert. Speciální stravování pro alergiky a dietní kuchyni lze po předchozí domluvě a za poplatek zařídit.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata po předchozí domluvě (15 € na noc, bez krmiv, jenom psi)
Důležitá upozornění:
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat