Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Landhaus Carla

Rakousko, Tyrolsko, Zillertal

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Možnost bouřky
17 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 9 048 Kč

Dostupných: 25 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

V ceně je zahrnutá polopenze, která se skládá z nápoje na přivítanou, vydatné snídaně s bio koutkem a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru (částečně se salátem). Několikrát do týdne se pořádají tematické večery, například s italským jídlem nebo tyrolskou kuchyní. Jídla se podávají v hlavní budově.

Popis

Rodinný tříhvězdičkový Landhaus Carla byl v roce 2015 částečně renovován a nachází se na centrálním a slunném místě, jen cca 100 m od centra střediska Mayrhofen. K lanovce Penkenbahn je to cca 400 m, zastávka skibusu je přímo před domem. Vstup na trasu pro běžkaře najdete hned za hotelem a nádraží vlaku Zillertalbahn je přímo u domu. Ubytování s tyrolskou atmosférou se skládá z hlavní budovy a cca 50 m vzdálené vedlejší budovy. Hlavní budova nabízí harmonickou a příjemnou atmosféru a má k dispozici moderní recepci, vlastní restauraci (vyznamenána predikátem "Pravý tyrolský hostinec"), místnost na snídaně, útulný hotelový bar, Wi-Fi (v ceně), internetový koutek, lyžárnu se sušákem na lyžáky a slunečnou terasu. Dále je Vám k dispozici saunovací zařízení (16.00 - 19.00 hodin, kromě soboty) s finskou saunou, parní lázní, vířivkou a kabinkou s infračerveným zářením (v ceně) a solárium (za poplatek). 2x týdně je v hotelu pořádána živá hudba. Bezplatné parkoviště je zde také (dle dostupnosti). Jako bonus obdržíte v případě objednávky do 31.10.2017 dárkový poukaz na restauraci nebo hotelový bar v hodnotě 20 € (na každou osobu platící plnou cenu, nepřenosné, nelze vyplatit v hotovosti). Dále obdržíte zdarma kartičku "Mayrhofen-Hippach Card", se kterou získáte různé slevy např. u partnerských zařízeních (viz informace na místě, změny vyhrazené).

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• příjemné pokoje s kabelovou TV
• balkon
Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• příjemné pokoje s kabelovou TV
• balkon
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• balkon
V alpském stylu zařízené pokoje se nacházejí v hlavní budově a mají sprchu s WC, kabelovou TV, rádio, telefon, bezpečnostní schránku (v ceně), fén na vlasy a balkon.

Poloha

Rodinný tříhvězdičkový Landhaus Carla byl v roce 2015 částečně renovován a nachází se na centrálním a slunném místě, jen cca 100 m od centra střediska Mayrhofen. K lanovce Penkenbahn je to cca 400 m,...

Ostatní

Důležitá upozornění:
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat