Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Berghotel Der Königsleitner

Rakousko, Tyrolsko, Zillertal

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 11 313 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Pouze pro dospělé: minimální věk je 16 let

Poloha

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Der Königsleitner je hotel pro dospělé a nachází se přímo u sjezdovky v nadmořské výšce 1 600 m. V okolí cca 500 m se dostanete na vleky lyžařského střediska Zillertal A...

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (cca 30 m²), P:

• moderní pokoje s plochou TV
• balkon

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (cca 25 m²), P:

• moderní pokoje s plochou TV
• balkon

Pěkně zařízené pokoje mají krásný výhled a moderní atmosféru. Jsou zařízeny z domácího dřeva a kvalitních látek. K dispozici je postel typu boxsping, sprcha s WC, plochá TV, Wi-Fi, fén na vlasy a balkon. Protože se jedná o hotel pro dospělé je možné obsadení pokoje až od 16 let.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné, horské snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech nebo pěti chodech s možností výběru ze sezónního menu. Na Silvestra se podává gulášová polévka (v ceně).

Popis

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Der Königsleitner je hotel pro dospělé a nachází se přímo u sjezdovky v nadmořské výšce 1 600 m. V okolí cca 500 m se dostanete na vleky lyžařského střediska Zillertal Arena, k možnostem nákupu a k zábavným podnikům je to jen cca 200 m. Na zastávku skibusu je to cca 140 m. Z hotelu budete mít impozantní výhled na překrásnou horskou kulisu Vysokých Taur a Zillertálských Alp. Hotel pro dospělé je zařízen moderně a v alpském stylu. Ke komfortnímu vybavení patří originální atmosféra s lobby a útulným sedacím koutem. Nechybí ani výtah, místnost na snídaně, restaurace, společenská místnost, Wi-Fi, lyžárna se sušákem na lyžařskou obuv, šarmantní a společenský hotelový bar, stejně jako slunečná terasa. Bezplatné parkoviště je zde také, parkovací garáž je k dispozici za poplatek. Přibližně 300 m² velké wellness zařízení má krytý bazén (8 - 20 hod.) s protiproudem, bio sauna, borovicová sauna, relaxační místnost a židli s infračerveným zářením - vše je vám k dispozici zdarma (16.00 - 20.00 hodin). Na přání si za poplatek můžete dopřát hydrojetovou masáž. Pestrý týdenní program (od místní turistické kanceláře) zahrnuje mimo jiné procházky ve sněžnicích a procházky s pochodněmi (v ceně, změny vyhrazeny, informace viz. na místě).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat