Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Strass

Rakousko, Tyrolsko, Zillertal

Ubytování Hotel
Počasí
0 °C - Sněžení
0 °C - Sněžení
Cena za osobu od 4 794 Kč

Dostupných: 929 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

V ceně vnitřní bazén 13 x 6 m a rozsáhlé wellness s párou, bio párou, saunou, biosaunou, infrakabinou, bylinnou saunou a odpočívárnou (vstup od 14 let), posilovna, tenisový kurt.

Ubytování

Pokoje pro 2-4 osoby mají koupelnu s WC, kabelovou TV, fén, rádio, wi-fi zdarma, trezorek a balkon. 3. a 4. lůžko je rozkládací gauč.

Popis

Velmi hezký hotel leží v centru Mayrhofenu, tvoří ho 3 propojené budovy. Díky své poloze ve středu Zillertlu je dobrým výchozím místem pro výlety po celém tomto velmi atraktivním údolí. Pokud budete chtít využívat lanovek s letním provozem, doporučujeme zakoupení Zillertal Aktiv Card, se kterou můžete využívat zdarma 1 lanovku denně, navštěvovat 6 letních koupališť a používat veřejné dopravní prostředky v údolí (cca 65 Euro/dospělá osoba/6 dní).Hala s recepcí, výtah, parkoviště, jídelna, restaurace, bar, zahrada s lehátky a slunečníky pro hosty, dětská herna a hřiště pro děti.

Stravování

Polopenze – snídaně bufet, 6x týdně se odpoledne podávají koláče, večeře menu o 4 chodech s možností výběru z 2 hlavních jídel, salátový bufet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat