Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Krimmlerfälle

Rakousko, Tyrolsko, Zillertal

Ubytování Hotel
Počasí
-8 °C - Sněžení
-8 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 882 Kč

Dostupných: 1 162 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

V národním parku Vysoké Taury s výhledem na světoznámé Krimmelské vodopády.

Popis

52 pokojů, přijímací hala, selská jizba, restaurace a–la–carte, krimmelská pivní zahrádka a zahrada s lehátky a slunečníky. WiFi v lobby zdarma. Dětská herna, hřiště a dětské fitness centrum (vstup s rodiči). Dětská postýlka na vyžádání cca 10 €/den.

Sport a zábava

Zdarma: fitness a stolní tenis. Za poplatek: půjčování kol a výlety s průvodcem s mapou a svačinou. Zdarma: dobrodružné koupaliště s krytým bazénem (cca 3 x 8 m) s vířivými tryskami, vyhřívaný venkovní bazén (cca 6 x 8 m). Sauna, relaxační prostory, parní lázeň. Za poplatek: solárium a masáže.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2D): s možností přistýlky, pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, kab. TV, rádiem, některé pokoje s balkonem.Jednolůžkové pokoje (A1D): vybavení jako A2D.Rodinné pokoje (A2F): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vybavení jako A2A. Na vyžádání antialergické pokoje.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 4 chodech, vegetariánské menu na vyžádání, denně salátový bufet. 3x týdně bufetové stoly se zákusky. 1x týdně večer se specialitami, grilováním nebo selským bufetem. Produkty z vlastní farmy (bio). Každou středu odpoledne štrůdl. .

Ostatní

Hotel pro rodiny a sportovně založené s úžasným výhledem na světoznámé Krimmelské vodopády .
Hotel pro rodiny a sportovně založené. S úžasným výhledem na světoznámé Krimmelské vodopády.
Info: Parkování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Krimml zdarma (nutná rezervace předem přímo v hotelu); domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2 € den/osoba od 15 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.
GPS: 47.2192,12.1747.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat