Vyhledat zájezd

Landhaus Rosengartl

Rakousko, Tyrolsko, Zillertal

Landhaus Rosengartl (hlavní fotografie)

6% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 287 Kč

Dostupných: 35 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Vyhlášené jezero Zeller asi 53 km od domu.

Ubytování

Nabízíme Vám příjemné ubytování v apartmánech pro 2-6 osob typu MONO, BILO a TRILO. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby. Obývací místnost s manželským lůžkem, vybaveným kuch. koutem (2-plotýnkový el. vařič, lednička, kávovar), vlastním soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, radiem a balkonem.
MONO 3.
Obsazenost 3 osoby. Obývací místnost s manželským lůžkem a možností 1 přistýlky, vybaveným kuch. koutem (2-plotýnkový el. vařič, lednička, kávovar), vlastním soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, radiem a balkonem.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby. Ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vybaveným kuch. koutem (2-plotýnkový el. vařič, lednička, kávovar), vlastním soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, radiem. Některé apartmány mají balkon.
TRILO 6.
Obsazenost 6 osob. 2x ložnice s manželským lůžkem a 1 rozkládacím lůžkem, obývací místnost s vybaveným kuch. koutem (2-plotýnkový el. vařič, lednička, kávovar), vlastním soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, radiem a balkonem či terasou.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 30.4.2017.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat