Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Zoo Vídeň + Schönbrunn

Rakousko, Vídeň

Zoo Vídeň + Schönbrunn (hlavní fotografie)
  • Zoo Vídeň + Schönbrunn (fotografie 2)
  • Zoo Vídeň + Schönbrunn (fotografie 3)
  • Zoo Vídeň + Schönbrunn (fotografie 4)
  • Zoo Vídeň + Schönbrunn (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Bez stravy, Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 1 den
Doprava Autobusová
Počasí
11 °C – Skoro zataženo
Poznávací zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

ZOO Vídeň + Schönbrunn1denní poznávací zájezd do Rakouska. Ocenění nejlepší ZOO v Evropě z roku 2012Slavné Schönbrunnské zahradyV ceně doprava autobusem a služby průvodce ZOO, která se řídí heslem - "zoologická zahrada se šťastnými zvířátky" Vídeňská ZOO se nachází v rozlehlém parku zámku Schönbrunn a patří mezi nejstarší a nejhezčí zahrady, kde se chová kolem 500 druhů zvířat. V r. 2012 byla oceněna jako Nejlepší ZOO Evropy a v květnu 2014 byl otevřen nový pavilon s ledními medvědy. Zahrada také nabízí atrakce jako deštný prales, pouště nebo polární části pro arktická zvířata. K vidění jsou i velice vzácné druhy zvířat jako orangutani, pandy, koaly a mnoho dalších. Tato ZOO se řídí heslem "zoologická zahrada se šťastnými zvířátky" a není problém strávit tu prohlídkou celý den.

Ostatní

Doporučené kapesné: cca 30 - 55 €Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

Nástupní místa a orientační časy odjezdů

Praha (04:00 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) - s příplatkem 300 KčJihlava (05:45 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 KčBrno (07:00 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) - bez příplatkuMikulov (07:45 čerpací stanice Shell u Lidlu, směr Vídeň) - bez příplatku.
Důležité informace o zájezdu

Program

1. den: Odjezd brzy ráno v časech podle nástupních míst. Příjezd do Vídně k zámku Schönbrunn, kde se nachází zoologická zahrada. Podle svého uvážení můžete strávit celý den v ZOO, kde se několikrát denně odehrává veřejné krmení zvířat nebo se procházet zahradami Schönbrunnu, jít na prohlídku zámku, Glorietty a strávit tak pohodový den na nádherném místě ve Vídni. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Vídeň nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat