Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Hilton Vienna Plaza

Rakousko, Vídeň

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Vlastní
Počasí
7 °C - Zataženo
7 °C - Zataženo
Cena za osobu od 6 240 Kč

Dostupných: 31 zájezdů Zobrazit zájezdy

Eurovíkendy

Poloha

Hotel se nachází v centru obchodní Vídně s výhledem na historickou část města zvanou Ringstrasse. Hotel je vhodný i pro obchodní cestující – má 9 flexibilních konferenčních sálů až pro 180 osob, business centrum, internet. Vyjděte z hotelu a ocitnete se v.

Popis

Business centrum, půjčovna aut, směnárna, pokojový servis, trezor, fitness, solárium, restaurace Plaza Restaurant & Bar.

Ubytování

V ceně standardní pokoje, za příplatek jsou možné další typy – suite, deluxe a executive pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, budík, TV, psací stůl, 24 hodinový pokojový servis, sociální zařízení, kavárnu, fén, mini bar, internet, telefon, trezor.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Výlety: Projížďka tramvají po bulváru Ringstrasse s nejkrásnějšími památkami Vídně. Vstupenka je platná pouze na 1 jízdu. Tramvaj odjíždí každých 30 minut, denně od 10 do 17:30. Audio průvodci ve světových jazycích. Jízdenka na turistický hop on/hop off autobus. 4 linky, každá linka jede 60 - 100 minut. Autobusy odjíždí každých 30 - 40 minut od 09:30 do 16:00. Audio průvodce ve světových jazycích. Denně od 9:45, 10:45 a 14:45 hod,délka 3 hod. První seznámení s nejdůležitějšími atrakcemi Vídně – známá „Ringstrasse“ – hlavní vídeňský boulevard, muzeum Mark-Austrian (muzeum výtvarného umění a národní historie), Parlament, radnice, univerzita, děkovný Prohlídka historické části města a nejdůležitějších památek s průvodcem. Výlet je dostupný v AJ, začátek v 10:30. Denně od 14:00 v AJ nebo NJ.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat