Vyhledat zájezd

Zoo Vídeň + Schönbrunn

Rakousko, Vídeň

Strava Bez stravy, Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 1 den, 2 dny, 3 dny
Doprava Autobusová
Další názvy
Advent Ve Vídni 1 Den
Advent ve Vídni
Advent ve Vídni
Advent ve Vídni (z východních Čech)
...
Počasí
9 °C - Oblačno
Cena za osobu od 390 Kč

Dostupných: 49 zájezdů Zobrazit zájezdy

Adventní zájezdy Poznávací zájezdy

Program

1. den: Odjezd brzy ráno v časech podle nástupních míst. Příjezd do Vídně k zámku Schönbrunn, kde se nachází zoologická zahrada. Podle svého uvážení můžete strávit celý den v ZOO, kde se několikrát denně odehrává veřejné krmení zvířat nebo se procházet zahradami Schönbrunnu, jít na prohlídku zámku, Glorietty a strávit tak pohodový den na nádherném místě ve Vídni. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.

Popis

Vídeňská ZOO se nachází v rozlehlém parku zámku Schönbrunn a patří mezi nejstarší a nejhezčí zahrady, kde se chová kolem 500 druhů zvířat. V r. 2012 byla oceněna jako Nejlepší ZOO Evropy a v květnu 2014 byl otevřen nový pavilon s ledními medvědy. Zahrada také nabízí atrakce jako deštný prales, pouště nebo polární části pro arktická zvířata. K vidění jsou i velice vzácné druhy zvířat jako orangutani, pandy, koaly a mnoho dalších. Tato ZOO se řídí heslem "zoologická zahrada se šťastnými zvířátky" a není problém strávit tu prohlídkou celý den.

Ostatní

Orientační ceny vstupného (pro dospělou osobu):
zámek Schönnbrun - prohlídky s audioprůvodcem: Imperial Tour 13,30 € nebo Grand Tour 16,40 €, Glorietta 3,60 €,Irrgarten a Labyrinth 5,20 €, Zahrada korunního prince 3,60 €, Orangeriegarten 3,60 €, ZOO celodenní vstupné 18,50 € (skupinové vstupné 16,50 €).
Děti do 6 let mají do ZOO vstup zdarma. Ostatní děti a mladiství do 19 let platí 9 €.

Doporučené kapesné: cca 30 - 55 €

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat