Vyhledat zájezd

Víkendy ve Vídni

Rakousko, Vídeň

Strava Bez stravy, Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 1 den, 2 dni, 3 dni
Doprava Autobusová
Další názvy
10. mezinárodní výstava orchidejí - jednodenní
Advent ve Vídni
Advent ve Vídni
Advent ve Vídni (z východních Čech)
...
Cena za osobu od 410 Kč

Dostupných: 38 zájezdů Zobrazit zájezdy

Adventní zájezdy Dovolená s dětmi Eurovíkendy Poznávací zájezdy

Program

1. den: Odjezd v časných ranních hodinách do rakouské metropole Vídně. Po příjezdu následuje krátký informativní okruh po známém Ringu, z něhož spatříme řadu zajímavých památek. Následuje individuální program, který můžete věnovat nákupům v kombinaci s návštěvou památek v centru města, mezi kterými by rozhodně neměl chybět dóm. sv. Štěpána či reprezentační komnaty Hofburgu. V další části dne můžete navštívit třeba zámek Schönbrunn. Večer nocleh v hotelu ve Vídni. Možnost individuálního programu v noční Vídni.
 

2. den: Snídaně. Pokračování individuální prohlídky města. Doporučujeme například zajít k Obřímu kolu do proslulého zábavního parku Prater nebo zajet k břehům Dunaje, případně navštívit svéráznou architekturu domu malíře Hunderwassera nebo zámek Belvedere. Na oběd můžete zajít do restaurace Zum Figlmüller a hlad ukojit největším řízkem na světě, jako moučník doporučujeme Sacherův dort v kavárně stejnojmenného hotelu. Pozdě odpoledne odjezd zpět do ČR.

Ostatní

Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob. Je nutné počítat s částkou na dopravu MHD ve Vídni.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat