Vyhledat zájezd

Vídeň a zámek Schönbrunn

Rakousko, Vídeň

5% sleva až

Strava Bez stravy, DP, Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 1 den, 2 dny, 3 dny, 4 dny
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
10. mezinárodní výstava orchidejí - jednodenní
Advent ve Vídni
Advent ve Vídni
Advent ve Vídni (z východních Čech)
...
Počasí
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 410 Kč

Dostupných: 75 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Eurovíkendy

Program

1: odjezd z Plzně v 6.30 hod. (z Prahy 7.45 hod.), přejezd do Rakouska. V odpoledních hodinách návštěva známého vídeňského zábavního parku Prátr s obřím kolem a řadou dalších atrakcí. Po cestě na ubytování krátká zastávka u jedinečného architektonického díla Hundertwasser Haus s mnoha obchůdky a kavárnami. Odjezd do hotelu poblíž Vídně, nocleh.

2: dnes Vás čeká první část poznávání rakouské metropole Vídeň. Pěší prohlídka historického centra – Stephansplatz s velkolepým dómem sv. Štěpána, promenáda Graben, kostel sv. Petra, jedinečný komplex císařského sídla habsburských panovníků Hofburg s návštěvou císařských apartmá, náměstí Hrdinů, lidová zahrada, budovy monumentální radnice, parlament, Hradní divadlo (Burgtheater), Vídeňská státní opera, historické a přírodovědné muzeum a náměstí Karlsplatz s velkým barokním kostelem sv. Karla Boromejského (Karlskirche) s řadou slavných secesních staveb v jeho okolí. Návrat do hotelu, nocleh.

3: po snídani příjezd k zámku Schönbrunn, bývalému sídlu habsburské rodiny. Prohlídka zámeckých zahrad. Odpoledne návštěva zámků Horní a Dolní Belvedér, které patří ke skvostům vídeňské barokní architektury. Neopomenete samozřejmě také návštěvu francouzského parku, který oba zámky obklopuje. Po prohlídce odjezd do ČR, předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat