Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Alpenhotel Garfrescha

Rakousko, Vorarlbersko, St. Gallenkirch

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 10 945 Kč

Dostupných: 11 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy Dovolená s dětmi Hory a jezera

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech chodech se salátem nebo z tematického bufetu. Pro děti je k dispozici dětské menu. O Vánocích (24.12.) si pochutnáte na slavnostním menu o pěti chodech.

Poloha

Příjemný tříhvězdičkový Alpenhotel Garfrescha se nachází v nadmořské výšce 1 500 m, přímo u sjezdovky a uprostřed lyžařského střediska Silvretta Montafon, nad střediskem St. Gallenkirch. Do centra se...

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s francouzským lůžkem (160 x 200 cm) a se satelitní TV
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
• přistýlky jsou vhodné pouze pro děti do 12 let včetně
Rodinný pokoj, sprcha/WC, P:
• dvě ložnice, oddělené dveřmi nebo opticky závěsem
Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
Láskyplně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon a rádio.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (5 € na den, bez krmiva, max. jeden pes na pokoj)
Důležitá upozornění:
• Vstup do sauny je povolen dětem od 6 let.
• Hosté ubytování Garfrescha mohou bezplatně využít dlouhodobého parkování vpravo nad denním parkovištěm lanovky Garfreschabahn (za půjčovnou saní Sport 2000). Vezměte, prosím, na vědomí, že nesprávně zaparkovaná auta na denním parkovišti mohou být kvůli dennímu odklízení sněhu odtažena!
• Vezměte, prosím, na vědomí, že příjezd k hotelu je možný pouze prostřednictvím sedačkové lanovky Garfreschabahn (poslední výjezd je v 16.30 hodin!). Popis cesty k lanovce pro vaše zavazadla (pokud je nechcete za poplatek převážet na sedačkové lanovce): Odbočte v centru před Intersportem doprava. Stanice lanovky pro vaše zavazadla leží před mostem na levé straně.
• Domácí zvířata nejsou v jídelním sále a restauraci povolena. • nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Popis

Příjemný tříhvězdičkový Alpenhotel Garfrescha se nachází v nadmořské výšce 1 500 m, přímo u sjezdovky a uprostřed lyžařského střediska Silvretta Montafon, nad střediskem St. Gallenkirch. Do centra se dostanete po cca 7 km. Tady platí motto "z postele rovnou na sjezdovku"! K Vašemu ubytování se dostanete přímo s vlakem Garfrescha ze St. Gallenkirch. K vybavení útulného ubytování patří vstupní hala, salónek s Wi-Fi (za poplatek), herna, jídelní sál, zimní zahrada, lyžárna a hotelová horská restaurace se slunečnou terasou. Sauna je zdarma k dispozici (otevírací doba viz. vývěska v hotelu). O zábavu se postará zábavný program (několikrát do týdne, viz. vývěska v hotelu) a stolní fotbálek. Díky jedinečné poloze domu je výjezd k hotelu možný pouze sedačkovou lanovkou Garfreschabahn (poslední jízda v 16.30 hodin, za poplatek). Pro výjezd lanovkou a následnou 5 minut pěšky trvající cestu k hotelu doporučujeme teplé oblečení. Vaše zavazadla si můžete nechat k ubytování vyvézt hotelovou lanovkou pro materiál (soboty od 8.00 hodin) nebo sedačkovou lanovkou (za poplatek). Zaparkovat můžete u dolní stanice lanovky Garfreschabahn na parkovišti pro hosty hotelu Garfrescha (vpravo nad veřejným parkovištěm za půjčovnou saní Sport 2000).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat