Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Jufa Montafon

Rakousko, Vorarlbersko, Bartholomäberg

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel JUFA Montafon
Počasí
-3 °C - Sněžení
-3 °C - Sněžení

Dovolená s dětmi Hory a jezera

Popis

Hotel s 47 pokoji, společenskou místností, kavárnou, barem, terasou, loukou na opalování s lehátky (dle dostupnosti). WiFi připojení na recepci zdarma. Hřiště se skluzavkou, dětská herna, vybavení pro nejmenší zdarma (dětská židlička, postýlka, přebalovací pult, ohřívačka lahví, el. chůvičky).

Sport a zábava

Zdarma: stolní tenis (pálky na kauci), lezecká stěna (pouze s vybavením), volejbal, basketbal, nintendo Wii (kauce). Za poplatek: možnost jízdy na koních ve městě Schruns, zapůjčení kol, stolní fotbálek a šipky. Zdarma: sauna, parní lázeň, infrakabina a odpočívárna.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): bez možnosti přistýlek. Pokoje jsou vybaveny TV, trezorem, sprchou, WC. Rodinné pokoje (A3A/A4A): dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek nebo palandy, jinak vybavení jako A2A.

Poloha

V nádherném horském světě Vorarlberska u města Bartholomäberg.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Bohatá snídaně formou bufetu (s domácí marmeládou, vajíčka z volného chovu). Při rezervaci polopenze večeře formou bufetových stolů s regionálními produkty (se saláty, čerstvým ovocem a dezerty).

Ostatní

Hotel se nachází v údolí Montafon, které je známé majestátnými vrcholky Vorarlberska. Velké množství volnočasových aktivit.
Info: parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,30 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 23.4.-1.6.,18.6.-30.6. a 12.9.-31.10. denně/1 noc.
GPS: 47.087803, 9.890063.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Vorarlbersko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat