Vyhledat zájezd

Hotel Airotel Parthenon

Řecko, Athény

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
12 °C - Oblačno

Eurovíkendy

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel Airotel Parthenon se nachází v centru Atén vedle historické čtvrti Plaka, 5 minut chůze od Akropole a 150 metrů od stanice metra.

Popis

Pokojová služba, restaurace servírující tradiční řeckou kuchyni, bar, business centrum.

Ubytování

Pokoje s balkony a televizí se satelitním příjmem, lednicí, bezplatným kabelovým připojením k internetu, součástí vybavení koupelny toaletní potřeby a fén.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Vydejte se do kolébky evropské civilizace, slunného a okouzlujícího Řecka. Poznejte historii a architekturu hlavního města – Atén, uvidíte antické chrámy, kostely a kláštery, divadla, mnoho muzeí připomínajících bývalou slávu antické říše. Kromě památek se můžete seznámit také s typickou řeckou kuchyní a tanci. Další informace: Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD. Výlety: Projížďka městem a návštěva muzea. Příjemnou procházkou úzkými uličkami se dostanete do typické řecké taverny, kde si vychutnáte večeři při sledování řeckých lidových tanců v tradičních kostýmech a se živou hudbou. Výklad v Aj, Fj, Ij. Spolu s průvodcem navštívíte Panathenaický Stadion, Presidentskou residenci, Chrám Dia Olympského, Národní knihovnu, Parlament, Akropoli a další památky. Výklad v Aj, Fj, Ij Jízda úrodnými pláněmi Beotia přes město Théby. Návštěva svatyně Apollo Pythios. Před návratem do Atén si můžete vychutnat oběd v moderní obci Delfy. Výklad v Aj, Fj, Ij.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Athény nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat