Vyhledat zájezd

Hotel Arion

Řecko, Athény

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
19 °C - Jasno

Eurovíkendy

Poloha

Arion Athens Hotel je moderní hotel v centru města, 2 minuty pěšky od stanice metra Monastiraki a minutu pěšky od Psiri. Má světlé, stylové pokoje a střešní zahradu s nádherným výhledem na Akropolis. Velmi výhodná poloha hotelu poskytuje snadný přístup na místa jako Bleší trh Monastiraki, Plaka, Thiseion a náměstí Syntagma.

Popis

24-hodinová recepce, úschovna zavazadel.

Ostatní

Vydejte se do kolébky evropské civilizace, slunného a okouzlujícího Řecka. Poznejte historii a architekturu hlavního města – Atén, uvidíte antické chrámy, kostely a kláštery, divadla, mnoho muzeí připomínajících bývalou slávu antické říše. Kromě památek se můžete seznámit také s typickou řeckou kuchyní a tanci. Další informace: Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD. Výlety: Projížďka městem a návštěva muzea. Příjemnou procházkou úzkými uličkami se dostanete do typické řecké taverny, kde si vychutnáte večeři při sledování řeckých lidových tanců v tradičních kostýmech a se živou hudbou. Výklad v Aj, Fj, Ij. Spolu s průvodcem navštívíte Panathenaický Stadion, Presidentskou residenci, Chrám Dia Olympského, Národní knihovnu, Parlament, Akropoli a další památky. Výklad v Aj, Fj, Ij Jízda úrodnými pláněmi Beotia přes město Théby. Návštěva svatyně Apollo Pythios. Před návratem do Atén si můžete vychutnat oběd v moderní obci Delfy. Výklad v Aj, Fj, Ij.

Ubytování

50 moderních pokojů s luxusními mramorovými koupelnami, dřevěnými podlahami, dvojitými zvukotěsnými okny a protipožárními dveřmi. Mnohé pokoje jsou mají balkon nebo velká okna s výhledem na Akropolis.

Stravování

Snídaně.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Athény nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat