Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Athény s pobytem u moře

Řecko, Athény

Athény s pobytem u moře (hlavní fotografie)

16% sleva až

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Athény - Město Bohů
Athény - Prodloužený víkend
Athény s pobytem u moře [chybi obr]
Atény letecky
...
Počasí
27 °C - Bouřka
Cena za osobu od 12 490 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Eurovíkendy

Ostatní

Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků k realizaci výletů je 25 osob.

Program1. den:
Odlet z Prahy do Athén, po příletu transfer z letiště do metropole a dle časových možností okružní jízda autokarem pro základní seznámení se s městem, ubytování, fakultativně večeře.

2. den:
Celodenní volno na hotelu, fakultativně večeře.

3. den:
Po snídani volno na hotelu nebo fakultativní výlet do Athén, pěší prohlídka centra města s průvodcem (s využitím MHD), nejstarší čtvrť města Plaka s řeckou a římskou agorou, Héfaistovým chrámem a známou Věží větrů, prohlídka slavné dominanty města Akropole - Dionýsovo divadlo z 5. stol. př.n.l., Parthenon, chrám Erechtheion zdobený šesti karyatidami, možnost návštěvy úchvatného moderního Muzea Akropole… Návrat na hotel, fakultativně večeře.

4. den:
Po snídani volno na hotelu nebo fakultativní výlet na Peloponés a Argolidu. Mykény – centrum mykénské civilizace, prohlídka známé Lví brány, kruhových hrobů Klytaimnéstry a Agamemnona, Átreovy pokladnice a muzea… Nafplio - první hlavní město svobodného Řecka střežené pevnostmi Akronafplia a Palamidi z jižní strany a Bourtzi na malém ostrůvku při pobřeží je zvané nejelegantnějším městem pevninského Řecka s typickými úzkými uličkami s obchody, mramorem dlážděnými náměstími, malebnou nábřežní promenádou… Epidauros - jedno z proslulých míst starověkého Řecka s nejzachovalejším starořeckým divadlem na světě s výbornou akustikou a posvátným okrskem boha lékařství Asklepia. Večer návrat na hotel, fakultativně večeře.

5. den:
Po snídani volno na hotelu nebo fakultativní výlet do starověkého Korintu, ruiny největšího římského sídliště v Řecku, jehož nejvýznamnější a nejlépe dochovanou památkou je chrám boha Apollóna z 5. stol. př. n. l., agora (římské forum), posvátný pramen Peiréné, aréna. Odjezd na plavbu lodí po 6 km dlouhém Korintském průplavu, který obklopují až 90 m vysoké stěny a spojuje Korintský záliv v Jónském moři se Saronským zálivem v Egejském moři a odděluje tak poloostrov Peloponés od řecké pevniny. Návrat na hotel, fakultativně večeře.

6. den:
Po snídani volno k individuálnímu programu, v dopoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat