Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Athos Palace

Řecko, Chalkidiki, Kallithea

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště

Poloha

Na okraji letoviska, přímo na pláži. Možnosti pro nakupování a zábavu cca 200 m. Místní centrum cca 1,5 km.

Popis

Hotel disponuje 413 pokoji, které jsou rozdělené do 11 podlažní budovy. K vybavení patří přijímací hala, výtahy, místnost s TV, restaurace, a-la-carte restaurace, bar a minimarket. Ve venkovním areálu se nachází bar a bar u bazénu. Lehátk a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Osušky za poplatek.

Sport a zábava

Aerobic, aqua aerobic, basketbal, boccia, stolní tenis, volejbal. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, jízda na koni, tenis, vodní sporty na pláži. animační program, diskotéka. miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, hlídaní dětí (na vyžádání/za poplatek).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): s chladničkou, klimatizací (červenec-srpen), trezor (za poplatek), telefon, satelitní TV, vana nebo spcha, WC a balkon. Dvoulůžkové pokoje (A2B): s výhledem na moře, jinak jako A1A/A2A. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, protože výběr polohy a vybavení vašeho pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

All inclusive -  snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. 1x za pobyt možnost večeře v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Snacky a zmrzlina od 10:30 do 22:00 h. Káva, čaj a zákusky od 17:00 do 17:30 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 24:00 h.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Chalkidiki nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat