Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Venus

Řecko, Chalkidiki, Skala Fourkas

Ubytování Pension
Počasí
24 °C - Oblačno
24 °C - Oblačno

Sport a zábava

Animační program od 2. 7. do 3. 9. 2016.
Jedete na dovolenou s dětmi nebo vnoučaty? Máme pro vás připravený bohatý program, který vaše ratolesti jistě zabaví. Našeho animačního programu se mohou zúčastnit všechny děti starší tří let. Animace je během dne rozdělena do tří částí. Ranní část (9:00 – 11:00) je zaměřena na kreativní tvorbu, zejména vytváření maličkostí na památku (malování triček a kamínků, pletení náramků, apod.). Odpolední část (16:00 – 18:00) se skládá z pohybových her a soutěží. A jako poslední večerní program (20:00 - 21:30) zabaví vaše ratolesti minidiskotéka či jiné hry. Děti mohou v průběhu celého pobytu získávat body za účast a vyhrané soutěže. Součástí programu jsou i tématické dny, Zejména indiánský den, havajský den, maškarní, hledání pirátského pokladu a mnoho dalších. S naší pomocí jsou veškeré masky a převleky vytvářeny dětmi vždy v ranních hodinách. Celý animační program je konstruován jako „celopobytová hra“, která je plná sladkých odměn za získávané body. I přes jakýkoliv věkový rozdíl vytváříme nezapomenutelný kolektiv, na který vaše děti budou s radostí vzpomínat.

Ostatní

Zvýhodněné ceny za 3. / 4. osobu.

Děti do 2 let věku (v době návratu nesmí být 2 roky) bez nároku na lůžko a služby za cenu 500 Kč (v ceně zahrnuto pojištění léčebných výloh).

Ubytování

Prostorná studia pro 2–4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, TV s českými programy, vysoušečem vlasů, trezorem zdarma, klimatizací za poplatek, balkónem.  V areálu penzionu se nachází restaurace a bar s wi-fi připojením zdarma.

 

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 230 Kč/os./noc, polopenze 310 Kč/os./noc, snídaně 100 Kč/os./noc.

Popis

Penzion VENUS s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) leží 250 m od písčité pláže, 300 m od centra městečka Fourka.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Chalkidiki nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat