Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Penzion Silvia

Řecko, Epirus, Parga

Penzion Silvia (hlavní fotografie)
  • Penzion Silvia (fotografie 2)
  • Penzion Silvia (fotografie 3)
  • Penzion Silvia (fotografie 4)
  • Penzion Silvia (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Pension
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Pension Silvia
Počasí
31 °C – Jasno
Pobytové zájezdy Pobyty u moře

Poloha

Penzion Silvia leží 400 m od pláže Valtos, která je složením kombinací jemného i hrubšího písku. Pláž uspokojí všechny ty, kteří hledají klid (okraje pláže jsou neorganizované), ale i ty, kteří dávají přednost vyžití v podobě vodních sportů. Vzdálenost od letiště Preveza je cca 60 km.
400 m od pláže Valtos a 350 m od klubu Tango s bazénem vzdálenost od letiště Preveza 60 km.

Ubytování

Nabízíme ubytování ve studiích pro 2-4 osoby. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem s chladničkou, vlastním sociálním zařízením, trezorem za poplatek (10 Eur/pobyt), klimatizací za poplatek, wi-fi připojením zdarma, balkónem či terasou.
Dvoupatrový penzion Silvia je menší apartmánový dům v ryze řeckém stylu. Leží cca 400 m od pláže Valtos obklopený zelení s překrásným výhledem do okolní krajiny. Penzion doporučujeme rodinám s dětmi či všem, kteří chtějí prožít klidnější dovolenou v příjemném prostředí. Apartmánový dům nabízí ubytování ve vzdušných a vkusně zařízených studiích pro 2-4 osoby. Z většiny studií je výhled na moře. Penzion disponuje vlastní vzrostlou zahrádkou, zde si obklopeni přírodou můžete vychutnávat posezení a relaxaci či využít gril, který je také k dispozici.
Studia až pro 4 osoby.
Prostorná a funkčně zařízená studia až pro 4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem s chladničkou, vlastním sociálním zařízením, trezorem za poplatek (10Eur/pobyt), klimatizací za poplatek, wi-fi připojením zdarma, balkónem či terasou. Z většiny studií je výhled na moře.

Stravování

Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Za příplatek je možné přikoupit večeře nebo polopenze. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu, večeře 460 Kč/noc, polopenze 670 Kč/noc. .

Ostatní

Penzion Silvia leží stranou od rušného městečka Parga. Jedná se o ubytování rodinného charakteru v typicky řeckém stylu. Penzion leží 400 m od pláže Valtos (350 m od klubu Tango s bazénem).
Rychlý přehled:
Oblíbený penzion vhodný pro rodiny s dětmi v soukromé zahradě možnost posezení a grilování, stranou od rušného střediska Parga možnost vyžití v podobě vodních sportů na pláži .

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Epirus nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat