Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Poseidon Hotel

Řecko, Ios, Ios

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno

Popis

K dispozici pro hotelové hosty je soukromé parkoviště na přilehlém místě, připojení k internetu ve společenských prostorách je zdarma, klimatizace, topení, bazén, bar u bazénu, terasa, společenská místnost s barem a TV, zábavní hala, trezory, směnárna,
Pláž je kvalitní a čistá s mekkým, hutným pískem zlaté barvy. Voda je průzračně modrá. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka. Možnost vodních sportů.

Ubytování

Všechny pokoje jsou klimatizované. Single room Double room Triple room Single room - s vlastním sociálním zařízením a s balkonem nebo verandou - klimatizace - koupelna - lednička - TV - Fén Double room - oddělené postele nebo manželská postel - s vlastním sociálním zařízením a s balkonem nebo verandou - klimatizace - koupelna - lednička - TV - Fén Triple room - s vlastním sociálním zařízením a s balkonem nebo verandou - klimatizace - koupelna - lednička - TV - Fén.

Stravování

- snídaně.

Ostatní

Služby za poplatek: - lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezory, čistírna, úschovna zavazadel

Poloha

Poseidon hotel leží pouhých 300 m od pláže a 50 m od přístavu a je garancí bezstarostné dovolené. V blízkosti hotelu naleznete městskou pláž nebo se můžete svést autobusem z nedaleké zastávky na ostatní pláže, které tento ostrov nabízí. Ios není ještě zasažen masovou turistikou a pokoj a klid tohoto místa ucítíte hned po příjezdu. Hotel nabízí ubytováni v pokojích s balkónem a výhledem do přístavu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Ios nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat