Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Kalydna

Řecko, Kalymnos, Panormos

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
15 °C - Oblačno
15 °C - Oblačno
Cena za osobu od 18 735 Kč

Dostupných: 31 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ostatní

Oblíbený hotel v letovisku Kantouni u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova.
Poznámka: Na ostrově není dostatek pitné vody, z vodovodu většinou teče odsolená mořská voda.Využívá se letů na Kos. V případě optimální návaznosti - po příletu transfer do přístavu v hl. městě nebo do Mastichari (cca 20 min.), odkud vyjíždí loď na ostrov Kalymnos (plavba cca 1 hod. - dle spojení a typu lodi), po doplutí transfer na ubytování. Je nutné počítat s možností, že lodní řád nebude navazovat na letový řád, čínž může vzniknout čekání v přístavu na lodní spojení, v případě delší prodlevy bude umožněno odložení zavazadel a možnost volného času. V případě, že letový řád na Kos a aktuální lodní řád neumožní návazné spojení na Kalymnos v ten samý den, příp. by došlo ke zpoždění letu nebo by povětrnostní podmínky nedovolily využít lodní dopravu, bude zajištěn první nebo poslední (popř. oba) nocleh na ostrově Kos v městském hotelu.Delegát je přítomen na ostrově Kos, po příletu klienti obdrží potřebné informace, během pobytu na ostrově Kalymnos je delegát k dispozici na telefonu.

Poloha

Cca 150 m od písčito-oblázkové pláže, v okolí v pěší dostupnosti několik taveren, minimarket.

Popis

Recepce, bar, restaurace, bar u bazénu, bazén - slunečníky a lehátka zdarma.Internet: WiFi ve veřejných prostorách - zdarma.

Ubytování

Standardní pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), klimatizací, miniledničkou, TV, balkonem/terasou/verandou; bungalovy superior: nově, moderně zařízené, s výhledem na bazén.

Stravování

Bufetové snídaně, polopenze za příplatek (servírované večeře v taverně poblíž).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat