Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Mary Popi

Řecko, Kalymnos, Panormos

Studia Mary Popi (hlavní fotografie)

6% sleva až

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
17 °C - Oblačno
17 °C - Oblačno
Cena za osobu od 11 647 Kč

Dostupných: 35 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Cca 200 m (z kopce a místy schody) s tmavšími oblázky, lehátka a slunečníky za poplatek.

Poloha

Pokud je základní podmínkou pro vaší dovolenou klid, krásný výhled na moře a bazén, ve kterém vás osvěží mořská voda, nemusíte hledat dál – právě jste našli „svůj“ dům Mary Popi. Výhled z většiny balkonů na modř Egejského moře je díky poloze v kopci panoramatický a jedinečný. Studia se nachází v klidné vesničce Platis Yialos, kde naleznete jen dvě další taverny a tím pádem je dovolená zde předurčena především pro milovníky klidné dovolené. Pokud by se vám ale přece zastesklo po nákupech, zábavě a ruchu, do živého letoviska Kantouni se dostanete procházkou po asi 800 m a nedaleko studií je zastávka autobusu, který zajišťuje spojení s hlavním městem Pothia. Aeolus kategorie: **+ Oficiální kategorie: **.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Tranfer na ostrov Kalymnos U zájezdů na Kalymnos je přílet na Kos. Transfer z letiště do přístavu Mastichari trvá cca 15 minut, plavba trajektem na Kalymnos cca 50 minut a následný transfer je autobusem nebo taxi, pobytová místa jsou vzdálena 6 – 8 km od přístavu v Pothii. Je třeba vzít na vědomí možnost časových odchylek vzhledem k časům příletů a odletů, počasí a harmonogramu trajektů. V případě čekání na loď v Mastichari se můžete osvěžit koupáním na zdejší krásné pláži nebo posedět v některé z blízkých a útulných taveren, tak nezapomeňte plavky přibalit do příručního zavazadla, vždyť vaše řecká dovolená začíná hned vystoupením z letadla!.

Ubytování

10 studií studia pro 2 osoby • klimatizace (za poplatek) • kuchyňský kout se základním vybavením • dvouplotýnkový vařič • lednička • koupelna (sprcha, WC) • dětská postýlka na vyžádání zdarma • balkon nebo terasa s krásným výhledem na moře nebo bazén • v areálu: bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, snack bar, WiFi zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat