Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Rita

Řecko, Kalymnos, Masouri

Studia Rita (hlavní fotografie)

6% sleva až

Strava Bez stravy, večeře
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 12 963 Kč

Dostupných: 24 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Těžko v pár větách shrnout jedinečnost našeho nejoblíbenějšího domu na Kalymnosu. Studia Rita se nacházejí v blízkosti centra nejrušnějšího a nejvíce rozvinutého letoviska Massuri na přitom stále masově neobjeveném ostrově Kalymnos. Z balkonů se otevírá neskutečně okouzlující výhled na moře a protilehlý ostrůvek Telendos. Jedinečná písčitá pláž, na kterou se schází po schodech, je vzdálená jen 100 m a můžete na ní vyzkoušet i různé vodní sporty. Přes den si můžete do sytosti vychutnat moře, fandové lezení zase zdejší skály a večer si užívat romantické západy slunce s drinkem v ruce z vašich balkonů. Díky poloze blízko centra a dostupnosti pláže po schodech doporučujeme především mladým párům! Aeolus kategorie: ** Oficiální kategorie: **.

Popis

Písečná 100 m po schodech pod studiovým domem (s možností vodních sportů za poplatek), lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

8 studií studia pro 2 osoby v přízemí a v patře • možnost přistýlky pro dítě v některých pokojích (rozkládací postel) • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • stropní ventilátor • koupelna (sprcha, WC) • WiFi zdarma • dětská postýlka na vyžádání zdarma • prostorný balkon s výhledem na moře.

Stravování

Bez stravy, možnost dokoupení veřečí v restauraci Prego (pod hotelem Vouros Palace).

Ostatní

Www.ritastudios.gr Tranfer na ostrov Kalymnos U zájezdů na Kalymnos je přílet na Kos. Transfer z letiště do přístavu Mastichari trvá cca 15 minut, plavba trajektem na Kalymnos cca 50 minut a následný transfer je autobusem nebo taxi, pobytová místa jsou vzdálena 6 – 8 km od přístavu v Pothii. Je třeba vzít na vědomí možnost časových odchylek vzhledem k časům příletů a odletů, počasí a harmonogramu trajektů. V případě čekání na loď v Mastichari se můžete osvěžit koupáním na zdejší krásné pláži nebo posedět v některé z blízkých a útulných taveren, tak nezapomeňte plavky přibalit do příručního zavazadla, vždyť vaše řecká dovolená začíná hned vystoupením z letadla!.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat