Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Argo

Řecko, Karpathos, Amoopi

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 13 990 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Písečně-oblázková pláž je cca 50m od hotelu. Pozvolným vstupem do moře se ocitnete uprostřed křišťálové vody, vhodné i ke šnorchlování. Další písečné pláže jsou vzdálené cca 200m. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek. Recepce se vstupní halou, vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace, kde se podávají snídaně s venkovní terasou s překrásným výhledem na moře. Wifi v prostoru recepce ZDARMA. Krásná zahrada s mnoha květinami, keři a stromy typickými pro tuto oblast. Za zábavou a nákupy doporučujeme dojet do hlavního města. Trezor na recepci za poplatek 10 EURO/týden. Zastávka autobusu je cca 150 m od hotelu.

Ubytování

Hotel se skládá ze tří budov, jejichž celková kapacita čítá 50 pokojů – pokoje jsou dvoulůžkové a u některých lze umožnit kombinaci sjednou přistýlkou.Všechny pokoje jsou útulně zařízeny, s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, rádiem, ledničkou, balkónem nebo terasou. Klimatizace je za poplatek.

Stravování

Snídaně - jednoduchý, kontinentální bufet. Večeře lze dokoupit v taverně Votsalakia.

Poloha

Tento příjemný hotel je situován na kouzelném místě a pyšní se překrásným výhledem na moře. Nachází se vletovisku Amoopi proslulým svými plážemi sprůzračným mořem. V dostupnosti od hotelu jsou taverny a menší obchůdky. Vzdálenost od letiště je cca 13 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat