Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Lymiatis Beach Hotel

Řecko, Karpathos, Pigadia

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 11 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Oblačno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Velmi dobře umístěný a oblíbený hotel, patří mezi nejstarší na ostrově, leží v klidném prostředí přímo u čistého moře a pěkné dlouhé písečné pláže. V blízkosti jsou obchody, vyhlášené taverny, kašna s pitnou vodou. Centrum Pigadie je vzdáleno cca 1 km. Doporučujeme přikoupit si předem výhled na moře a vychutnat si krásné výhledy. Do letoviska Pigadia, jehož hlavní dominantou je přístav, se lze vydat i pěšky - podél moře nebo po silnici, vzdálenost je cca 1 km (cca 10-15 minut procházkové chůze). Zde naleznete spoustu restaurací, kaváren, cukrárny, rychlé občerstvení, minimarkety, supermarkety, obchody s tradičními suvenýry, lékárny, bankomat i noční kluby. Doporučujeme si pronajmout auto a poznat ostrov důkladně. Tip na výlet: nejznámější letovisko na ostrově Amoopi s krásnými plážemi - jízdenka z Pigadie vyjde na cca 2€/cesta (několikrát denně) nebo pláž Kyra Panagia (cca 3€/cesta - jezdí jen 3x týdně - v sezóně 2016 úterý, středa a sobota) nebo Lefkos (cca 4,80€/cesta - několikrát do týdne). Dále doporučujeme navštívit ruiny raně křesťanské baziliky Agia Fotini z 5-6. stol. n. l.; patří k nejlépe zachovaným památkám na ostrově a najdete je nedaleko od hotelu.

Popis

Pěkná písečná pláž, místy mohou být oblázky, je hned před hotelem. Vstup do moře je pozvolný. Moře je zde čisté. U pláže je sprcha. Podél jedné části pláže jsou stromy.Recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, knihovnička, výtah, vnitřní bar (jen za nepříznivého počasí), restaurace, kde jsou podávány snídaně, prostorná veranda s krásným výhledem, kavárna, snackbar u pláže. Zahrada, parkoviště. Wifi v areálu hotelu zdarma.

Sport a zábava

Stolní tenis (zdarma), slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6€/set/den).

Stravování

Formou snídaní - rozšířený kontinentální bufet.

Ostatní

Výborná poloha velmi příjemní majitelé hotelu snackbar u pláže, kde si lze po celý den (do 18:00 hodin) dokupovat občerstvení (doporučujeme např. mousaku, bývá výtečná).WWW: http://lymhotel.weebly.com/.

Ubytování

V hotelu je celkem 43 pokojů (1-, 2 lůžkových s možností 1 přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny menší koupelnou se sprchovým koutem WC, klimatizací, fénem, telefonem TV se satelitním příjmem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí nebo moře (boční a přímý výhled) - viz ceny těchto výhledů na webu. Trezor na recepci za poplatek (cca 10€/týden). Ubytování pro 1 osobu je možné na pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Karpathos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat