Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Alexandra

Řecko, Kefalonie, Lassi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště

Ubytování

Všech 12 studií je jednoduše a účelně zařízeno, vybaveno kuchyňským koutem s dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, koupelnou se sprchou a WC. Před každým studiem je malá terasa se zahradním nábytkem. Úklid studií, výměna ručníků a ložního prádla probíhá 3x za pobyt. K dispozici jsou dvoulůžková studia (oddělená lůžka) či dvoulůžková studia (oddělená lůžka) s možností jedné přistýlky pro dítě (rozkládací lůžko).

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Výborně situovaná studia v centru Lassi, v rezidenční části mezi vilami a apartmánovými domy, nedaleko písčité pláže a s možností využívat bazén v nedalekém komplexu Marianna. Skvělá volba dovolené na krásném ostrově za výtečné ceny.

Poloha

Studia Alexandra se nachází v živém kosmopolitním letovisku Lassi, jen asi 300 m od jeho hlavní třídy s bary, tavernami a obchody. Od písčité pláže Makris Gialos jsou studia vzdálena 300 m, od pláže St. Antonio jen 240 m. Klienti studií Alexandra mohou navíc zdarma využívat bazénu v komplexu Marianna (při konzumaci v místním baru/snack baru) vzdáleném necelých 200 m. Zde je také možné objednat si bohaté anglické snídaně (6 EUR/os.) nebo kontinentální snídaně (5 EUR/ os.), případně jiné občerstvení.

Popis

Parkoviště, zahrada.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kefalonie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat