Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Cephalonia Palace - klub Firáček

Řecko, Kefalonie, Lixouri

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 21 990 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

All inclusive.
All inclusive: plná penze formou bufetu (nápoje u jídel během oběda a večeře - točené pivo, víno, minerální voda, limonády ze samoobslužných automatů), lehké občerstvení (11.00-18.00 hod.) ve snack baru u bazénu (např. minisendviče, sýrové či špenátové pečivo, zmrzlina), odpolední káva se zákusky (15.00-18.00 hod.), neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů v hlavním baru (18.00-23.00 hod.), v baru u bazénu (10.00-23.00 hod.).All inclusive nápoje: bílé a červené víno, místní točené pivo, vybrané druhy alkoholu a koktejlů místní výroby, voda, koncentrované džusy, sycené limonády, filtrovaná a instantní káva.Po skončení all inclusive ve 23.00 hod. je možné si objednat nápoje dle platného nápojového lístku.

Ostatní

Na ostrově Kefalonia najdete jen několik hotelů nabízejících koncept all inclusive, Cephalonia Palace je tedy tou správnou volbou, hledáte-li právě tyto služby. A nejen proto! V tomto hotelu je pro vaše děti připraven pestrý program v klubu Firáček. Díky zahradě, bazénům, krásné písčité pláži a v neposlední řadě díky klidnému okolí hotelu se tu bude líbit rodinám s dětmi i párům všech věkových kategorií.
Poznámka: Dress-code: s ohledem na zajištění bezpečnosti a zdraví všech klientů hotelu a pro udržení jeho úrovně žádá vedení hotelu klienty, aby ve veřejných prostorách hotelu nenosili mokré oblečení či plavky a během večera se zdrželi nošení nevhodného oděvu, zejména v restauraci (plážové oblečení, šortky, tílka, žabky).Možnost zajištění bezlepkové stravy - nutné vyžádat předem v CK.Při transferu z letiště do hotelu se využívá přejezd trajektem z Argostoli do Lixouri (přejezd trvá asi 20 min.).

Poloha

Hotelový areál se nachází v malé osadě Xi u krásné dlouhé pláže s vyhlášeným červeným pískem (vzdálenost od bazénu přes areál hotelu až k pláži je 100 m), asi 6 km od centra letoviska Lixouri s obchody, tavernami a bary, před hotelem je autobusová zastávka (pravidelná doprava cca 2× denně do Lixouri, v hlavní sezóně), 46 km od letiště. V okolí hotelu jsou 2 taverny, kavárna, na cestě do Lixouri 2 bary s živou hudbou. Lékárna a nejbližší bankomat se nachází v Lixouri.

Popis

Komplex nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, hlavní bar, bar u bazénu, bar a a la carte restauraci u pláže, místnost s TV, tenisový kurt a stolní tenis (doporučujeme vlastní pálky/rakety/míčky), velký bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský bazén, minimarket, velkou konferenční místnost, dětský klub, dětské hřiště, parkoviště. Služba pronájmu osušek k bazénu a na pláž - vyžaduje se na recepci, skládá se vratná kauce 5 EUR/osuška.Pro děti: dětský klub Firáček (od konce června do konce srpna), dětské hřiště, dětské brouzdaliště.Internet: WiFi zdarma 1 hodina/den v prostorách recepce a recepční haly.

Ubytování

Hotel má celkem 197 klimatizovaných 2lůžkových pokojů s 1 přistýlkou pro dítě či dosp. osobu, omezený počet rodinných pokojů s palandou (jen pro děti). Pokoje s palandou jsou situovány ve sníženém přízemí s výhledem do zahrady. Všechny pokoje mají koupelnu/WC, SAT/TV, telefon, vysoušeč vlasů, trezor (může být na pokoji nebo v recepci), ledničku, balkon či terasu. Pokoje stranou k moři (částečný či postranní výhled) jsou za příplatek (nelze u rodinného pokoje). Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat