Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kombinace Polis Grand - Kinetta Beach Resort

Řecko, Kombinace destinací

Kombinace Polis Grand - Kinetta Beach Resort (hlavní fotografie)

15% sleva až

Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 18 690 Kč

Dostupných: 84 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ostatní


Upozornění: 8denní zájezd – 3 noclehy v hotelu v Athénách a 4 noclehy v hotelu v oblasti Kinetta.

Poloha

Řecko / Attika / Polis Grand **** - Kinetta Beach Resort ****+. Zvolte si netradiční způsob strávení vaší dovolené a poznejte krásu a bohatou historii řecké metropole v kombinaci s pobytem u moře ve vámi vybraném hotelu. V Athénách si můžete zvolit městský hotel se stravováním formou snídaně, v hotelu u moře na Vás čekají služby all inclusive.

Popis

  • Polis Grand ****Městský hotel s výbornou polohou v blízkosti hlavních památek a turistických atrakcí se nachází v samém srdci historického centra Athén. Necelých 200 metrů od hotelu naleznete zastávku metra. Na střeše hotelu je hostům k dispozici restaurace s obsluhou a je odtud nádherný výhled na Akropoli a další významné památky. Příjemně a moderně zařízené pokoje jsou zárukou spokojeného pobytu v hotelu, který slouží jako ideální výchozí bod pro poznávání Athén.

 

  • Kinetta Beach Resort & SPA ****+Hotelový komplex, skládající se z hlavní budovy, přízemních bungalovů a několika patrových budov, je obklopen udržovanou zahradou a zelení. Resort dosahuje přímo k oblázkové pláži, ze které je výhled na vzdálené řecké ostrůvky Salamina, Egina nebo Agistri. Poloha hotelu doslova vybízí k výletům do okolních vesniček pod úpatím pohoří Gerania, které obklopuje celou oblast. Do nedalekého městečka Agioi Theodoroi, kde je spousta obchodů, taveren a barů, je možné se dopravit místní autobusovou linkou, která má zastávku v oblasti hotelu. Hotel díky svým službám a vybavení doporučujeme klientům všech věkových kategorií a rodinám s dětmi.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat