Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Skvosty Attiky a Peloponésu + Pobyt u moře

Řecko, Kombinace destinací

Skvosty Attiky a Peloponésu + Pobyt u moře (hlavní fotografie)

19% sleva až

Strava Bez stravy, Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Řecko - Starověké památky, velmi podrobný okruh
Antické památky Řecka s pobytem v Tolu
Antické Řecko - moře a památky
Athény + Sarónské ostrovy a Attika
...
Cena za osobu od 13 990 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy

Popis

Pětidenní poznávací okruh + volné dny u moře ve vybraném hotelu s All Inclusive

Athény – Théby – Livadia – Arachova – Delfy – Itea – Nafpaktos – Korintský záliv (Antirion a Rion) – Achaia – Ilia – Olympie – Mykény – Argolis – Nafplio – Epidauros – Vybraný hotel u moře

Program


1. den:Odlet z Prahy do Athén; přílet; transfer z letiště do hotelu v Athénách; Volný večer; nocleh v hotelu se snídaní

1. a 2. den: Athény– DelfyPo snídani jízda oblastí Bojótie, skrz město Théby, které je spojeno s tragédií krále Oidipa, dále pak přes města Levadia a Arachova. Příjezd do Delf, centra antického světa. Návštěva ruin Apollónova chrámu a muzea, kde se nacházejí nejrůznější mistrovská díla řeckých umělců, jako je například socha bronzového vozataje nebo socha atleta Aghiase. Cestou zpátky návštěva měst Levadia a Arachova. Horské městečko Arachova je známé výrobou typických barevných předložek a koberců. Nocleh v hotelu s večeří.

3. den: Delfy–OlympiePo snídani přejezd přes malebná města Itea a Nafpaktos, k nádhernému mostu v Korintském zálivu, který spojuje Rion a Antirion. Dále přes pláně Achaia a Ilia až do Olympie, kolébky olympijských her. Návštěva archeologického naleziště se svatyní boha Dia, antického olympijského stadionu a archeologického muzea. Nocleh v hotelu s večeří.

4. den: Olympie–Mykény–NafplioPo snídani cesta skrz centrální Peloponés až do Mykén, homérského města proslulého svými antickými básníky. Návštěva Lví brány, kyklopských hradeb, královských hrobek a dalších památek. Odjezd směr Nafplio, přes rovinu Argolis. Nafplio je malebné město na úpatí útesu, korunované mohutnou pevností Palamidi. Nocleh v hotelu s večeří.

5. den: Nafplio–KinettaPo snídani odjezd do města Epidauros, návštěva divadla ze čtvrtého století před Kristem, známého udivující akustikou. Přesun do vybraného hotelu u moře. Nocleh v hotelu s večeří.6. den a

7. den:Pobyt ve vybraném hotelu u moře se stravou formou All Inclusive.

8. den:Ukončení pobytu, transfer na letiště k odletu do Prahy. Přistání v Praze. * V případě zájezdu na 12/11 dní 6.–12. den pobyt ve vybraném hotelu u moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat