Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Niki studia & apartmány

Řecko, Korfu, Acharavi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť

Ubytování

Studia (A1B/A2B): cca 30 m2, klimatizace za poplatek, kombinace obývací ložnice, kuchyňský koutek s chladničkou, sprcha, WC, balkon nebo terasa na stranu do zahrady. Apartmány (A2A/A3A/A4A): cca 50 m2, klimatizace za poplatek, kuchyňka a 2 samostatné ložnice, sprcha, WC a balkon nebo terasa na stranu do zahrady.

Poloha

Studia & apartmány v blízkosti písečné pláže. Centrální, přesto klidná poloha. Apartmány se 2 ložnicemi. centrální, přesto klidná. Restaurace a bary cca 20 m, možnosti pro nakupování cca 50 m. Dobré autobusové spojení do hlavního města Korfu (cca 40 km). Zastávka autobusu v blízkosti hotelu. Letiště cca 40 km.

Sport a zábava

Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Stravování

Bez stravy nebo se snídaní. Kontinentální snídaně.

Ostatní

Služby delegáta: pro odlety z Prahy: při příletech z Prahy /odletech do Prahy je v destinaci na letišti asistence česky hovořícího delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem. Pro odlety z Vídně a Lince: při příletech z Vídně nebo Linze /odletech do Vídně nebo do Linze je v destinaci na letišti asistence anglicky/německy hovořící delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem. Pro květnové odlety z Vídně nebo z Lince je k dispozici pouze kontakt na SOS linku s česky hovořícimi operátory. Místní kategorie: B.

Popis

8 km dlouhá oblázkovo-písečná pláž vzdálená cca 400 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. studia & apartmány disponují 14 ubytovacími jednotkami. Možnost využití bazénu u sousedního hotelu. Snídaně jsou podávány na terase sousedního hotelu. Lehátka a slunečníky v zahradě zdarma.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat