Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sun Rose Apartments

Řecko, Korfu, Acharavi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Možnost deště
16 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 11 690 Kč

Dostupných: 150 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Zcela nová a vkusně zařízená 2 lůžková studia a 4 lůžkové apartmány v zahradních vilkách (u obou typů ubytování možná 1 přistýlka), jsou vybaveny socíálním zařízením se sprchou a vysoušečem vlasů, dále kuchyňským koutem s ledničkou, varnou konvicí, vařičem, mikrovlnou troubou a odpovídajícím nádobím, individuální klimatizací (za poplatek, na místě), SAT-TV, venkovní terasou (vybavené zahradním nábytkem, zpravidla situované na mořskou stranu). Apartmány mají dvě oddělené místnosti, z nichž jedna je samostatná ložnice oddělená dveřmi a druhá je obývací pokoj se 2 lůžky a kuchyňským koutem odděleným polostěnou. U hlavní budovy nad pool barem byla zcela nově zřízena 2 studia s úchvatným výhledem na moře, které lze propojit jako rodinný pokoj /(na vyžádání u CK). Úklid je prováděn každý den (vyjma neděle), výměna ručníků 2x za a povlečení 1x za dobu pobytu.
Studia pro 2 osoby s možostí 1 přistýlky jsou vybavena socíálním zařízením se sprchou a vysoušečem vlasů, dále kuchyňským koutem s ledničkou, varnou konvicí, vařičem, mikrovlnou troubou a odpovídajícím nádobím, individuální klimatizací (za poplatek, na místě), SAT-TV, venkovní terasou (vybavené zahradním nábytkem, zpravidla situované na mořskou stranu).
Apartmány pro 4 osoby jsou vybaveny socíálním zařízením se sprchou a vysoušečem vlasů, dále kuchyňským koutem s ledničkou, varnou konvicí, vařičem, mikrovlnou troubou a odpovídajícím nádobím, individuální klimatizací (za poplatek, na místě), SAT-TV, venkovní terasou (vybavené zahradním nábytkem, zpravidla situované na mořskou stranu). Mají samostatnou ložnici a obývací pokoj se 2 lůžky a kuchyňským koutem odděleným polostěnou.

Stravování

Vlastní s možností dokoupení rodinné polopenze nebo jen snídaní či večeří, které jsou podávány přímo u bazénu a dle hodnocení klientů se jedná o stravu ,jak od maminky, v řeckém stylu. Nejde o bufetové stoly, ale flexibilní menu s ohledem na individuální přání hostů s důrazem na řeckou kuchyni i pohostinost.

Ostatní

Klidná část atraktivního střediska ubytování s vlastní kuchyňkou vhodné pro rodiny s dětmi doporučujeme včasnou rezervaci nabízí pouze CK INEX.
Domácí servírované stravování.
Neobvyklé a velice kvalitní ubytování vhodné nejen pro rodiny s dětmi. Svou ojedinělou polohou, dostupností a skýtajícím soukromím je velice vyhledávaným místem. Doporučujeme včasnou rezervaci. Nikde jinde se nebudete cítit lépe. Nebude vás rušit hluk z hudebních produkcí, nebudete se cítit jak na mraveništi, nebudete se stále někomu vyhýbat. Celý areál bude jen a jen pro naše klienty a hlavně pro Vás. Areál doporučujeme (na začátku či na konci sezóny) jako ideální místo pro různé skupiny aerobiku, jógy či meditace. Všude najdete dostatek místa a pochopení pro své plánované aktivity s plným respektem majitele.
Http://www.sunrosestudios.gr.
Poznámka: Vzhledem k limitované kapacitě a velké oblíbenosti zařízení doporučujeme včasnou rezervaci.

Poloha

Přímo u oblázkové pláže centrum střediska Acharavi 10 min hlavní město Kerkyra 34 km mezinárodní letiště 35 km.
Jedinečný ubytovací komplex leží přímo u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, v klidné části střediska Acharavi, mimo rušnou hlavní silnici, přesto na dosah nákupních možností, taveren i kaváren a barů. Podél celého střediska se táhne několikakilometrová pláž s malými či většími oblázky. Vstup do moře je ve všech částech pozvolný, což ocení zejména slabší plavci a rodiny s dětmi. Centrum střediska (10 min chůze) zaujme zejména ty, kteří hledají večerní zábavu. Najdou zde širokou škálu barů a klubů, kde se mohou bavit do pozdních hodin. Některé podniky lákají návštěvníky na karaoke, jiné zaujmou živou hudbu. Středisko je utopeno v zeleni okolních všudypřítomných olivových hájů. Příjemnou procházkou po okolí můžete navštívit letovisko Roda nebo zajet do o něco málo vzdálenějšího Sidari se slavným "Kanálem lásky". Nedaleko Acharavi se nachází nový aquapark Hydropolis lákající své návštěvníky na celou řadu vodních atrakcí nejen pro děti. Bezpochyby za návštěvu stojí hlavní město Kerkyra s pestrou škálou historických památek a zajímavostí (35 km). Z blízkých cílů lze navštívit nedaleké středisko Kassiopi na severovýchodě ostrova (cca 13 km) nebo Palaiokastrica na západním pobřeží (cca 25 km). Po ostrově je provozovaná vcelku frekventovaná místní autobusová doprava, její zastávku najdete hned na více místech střediska Acharavi. Doporučujeme rovněž pronájem auta nebo motorky.

Popis

Jedná se o jedinečný komlex skládající se z přízemních, samostatně stojících zahradních vilek v letních barvách. Komplex je od pláže oddělen pouze šotolinovou cestou, je zcela pronajat naši CK a nabízí naprostý relax v soukromí na úžasném místě. Komplex Vás zajsté potěší svojí rozlehlou udržovanou zahradou s částečným stínem pod palmami a stromy, ve které je k dispozici i posezení s grilem. Centrální část objektu tvoří bazén s prostornou sluneční terasou s lehátky a slunečníky (zdarma) a přilehlým pool barem s kuchyní. V celém areálu je pro naše hosty WiFi zdarma. Přímo u objektu možnost parkování rovněž zdarma. Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat