Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Leonidas

Řecko, Korfu, Agios Georgios

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 10 990 Kč

Dostupných: 48 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Prostorná studia s možností až 3 přistýlek jsou rozdělena na 2 místnosti – samostatná ložnice se dvěma lůžky a obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (2 děti do 18 let nebo 1 dospělá osoba a dítě do 18 let) a s rozkládacím lůžkem pro dítě do 12 let, kuchyňský kout, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon.

Stravování

Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze formou bufetu v hotelu Belle Helene.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pondělí/čtvrtek.Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pondělí/pondělí.

Poloha

Studia v pěkné zahradě se nachází v mírném svahu letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu). Pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená 150 m od studií patří k nejkrásnějším na celém ostrově a každoročně je oceňována modrou vlajkou. V centru vzdáleném 200 m naleznete obchůdky, restaurace a taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni. Máte také možnost dokoupit si stravování (snídaně a večeře) v blízké restauraci hotelu Belle Helene nebo zde využít bazén (podmínkou je konzumace v pool baru). Na pláži je možné zapůjčit si šlapadlo či loďku nebo využít široké nabídky vodních sportů. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří si přejí strávit dovolenou v klidném a malebném prostředí.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat