Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Lola

Řecko, Korfu, Agios Georgios

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno

Poloha

Patrový dům, v němž se studia nachází, je součástí hotelového komplexu Alkyon a hosté tak mohou využívat všech jeho služeb – bazénu, recepce, restaurace, baru atd. V přízemí domu se nachází obchůdek se základními potravinami a suvenýry. Pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená cca 30 m od studií patří k nejkrásnějším na celém ostrově a každoročně je oceňována modrou vlajkou. V centru letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu) naleznete obchůdky, restaurace a taverny. Pro milovníky sportovního vyžití jsou zde k dispozici půjčovny horských kol, automobilů a motocyklů. Na pláži je možné zapůjčit si šlapadlo, loďku nebo využít široké nabídky vodních sportů. Doporučujeme klientům, kteří preferují studiové ubytování a zároveň rádi využijí i hotelové služby.

Ubytování

Prostorná a pěkná studia s možností až 2 přistýlek (umístěná v 1. patře), kuchyňský kout, lednice, klimatizace (5 €/den), TV, koupelna a balkon s bočním výhledem na moře.

Stravování

Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive ve vedlejším hotelu Alkyon.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pondělí/pondělí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat