Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia a apartmány Sea View

Řecko, Korfu, Agios Georgios

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
26 °C - Jasno
26 °C - Jasno

Poloha

Příjemná studia a apartmány se nacházejí v zahradě v letovisku Arillas, cca 30 m od písečné pláže dostupné přes místní komunikaci.

Popis

Bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, restaurace s nádherným výhledem na moře provozována majitely apartmánů, wifi ve společných prostornách i studiích a apartmánech.
Písečná, vzdálená 30 m od ubytování.

Ubytování

dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky mají balkon nebo terasu, vlastní sociální zařízení a vybavený kuchyňský kout. Klimatizace je za poplatek 5 EUR/ studio/ den. Apartmány až pro 5 osob tvoří dvě oddělené ložnice s terasou, vybavený kuchyňský kout a vlastní sociální zařízení. Klimatizace je za poplatek 10 EUR/ apartmán/ den.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení snídaní formou bufetu ve vedlejším hotelu Bardis, případně večeří v taverně u ubytování s krásným výhledem na moře. Večeře jsou servírované menu formou o 4 chodech.
Bez stravy.
Možnost dokoupení snídaní za 100 Kč/osoba/den - snídaně jsou formou bufetu ve vedlejším hotelu Bardis. Možnost dokoupení večeří za 300 Kč/osoba/den - večeře jsou servírované menu o 4 chodech podávané v taverně u ubytování. Případně možnosto dokoupení polopenze za 375 Kč/osoba/den. Děti do 12ti let mají na večeře, příp. polopenzi slevu 75 Kč.

Ostatní

Velmi pěkné ubytování s bazénem téměř u pláže.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, půjčovna motorových člunů, kajaků aj. Půjčovny aut a motorek v centru letoviska. Malebná okolní krajina láká k pěším výletům. Doporučujeme také návštěvu místního minipivovaru Corfu Beer.

Doprava

Svozová místa: Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat