Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia White House

Řecko, Korfu, Agios Georgios

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
35 °C - Jasno
35 °C - Jasno
Cena za osobu od 10 990 Kč

Dostupných: 21 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Pěkná studia se nachází v oblíbeném letovisku Agios Georgios (Řecko, Korfu) v přízemním domečku, který v létě zajišťuje příjemný chládek. Pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází pouhých 20 m od studií a pro svou čistotu bývá oceněná „modrou vlajkou“. Před každým studiem najdete venkovní verandu s posezením. Wi-fi zdarma v celém objektu. V blízkosti se nachází obchody, restaurace a taverny, kde si můžete pochutnat na typicky řeckých specialitách. Na pláži můžete využít širokou nabídku vodních sportů (za poplatek) nebo si půjčit automobil či kolo a podnikat výlety po ostrově. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří si přejí strávit dovolenou v klidném prostředí a užít si krásného koupání.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, vybavený kuchyňský kout, klimatizace (za poplatek 5 €), koupelna a terasa. 2 studia je možné propojit v 1 apartmán.

Stravování

Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze formou bufetu v hotelu Belle Helene.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pondělí/čtvrtek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat