Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Athina San Stefano

Řecko, Korfu, Agios Stefanos

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Jasno
26 °C - Jasno

Poloha

Hotel se nachází v centru letoviska Agios Stefanos, je umístěný v klidnější části letoviska, přitom ale v dostupnosti restaurací, barů a obchodů.
Rozlehlá písčitá pláž, nachází se přímo u hotelu a je jednou z nejkrásnějších na Korfu, pozvolný vstup do vody je vhodný i pro neplavce. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.
Klidný hotel v blízkosti pláže, ideální pro rodiny s dětmi i seniory.

Popis

Děti: Část bazénu vyhrazená pro děti.
Dvoupatrová budova, recepce s 24 hodinovou službou, lobby, bar, jídelna s výhledem na bazén i na moře, prostorný bazén, bar u bazénu. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

Za poplatek: pestrá nabídka vodních sportů na pláži (loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech).

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, malá lednice, satelitní televize, klimatizace (za poplatek), trezor (za poplatek), pokoje mají balkon s bočním pohledem na moře nebo na letovisko Agios Stefanos. Promo pokoj: pokoj se nachází v přízemí na úrovni zahrady s bočním pohledem na moře a teráskou. V pokojích lze umístit až dvě přistýlky vhodné pro děti. MAXIMÁLNÍ OBSAZENOST: 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti.

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat