Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Margharita

Řecko, Korfu, Barbati

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno

Stravování

Vlastní. Během pobytu je možno si zajistit servírované večere (předkrm, hlavní jídlo, dezert, 13 EUR/den), či polopenzi (kontinentální snídaně a servírované večeře, 16 EUR/den). Restaurace se nachází cca 350 m od domu.

Poloha

Na úpatí nejvyšší hory Pantokrator se nachází krásná vila Margharita obklopena zahradou. Asi 250 metrů pod vilou se rozkládá slavná oblázková pláž Golden Beach. V okolí naleznete i několik malých romantických pláží ve skalách. Letovisko Barbati je vhodným místem pro strávení klidné dovolené uprostřed krásné přírody.

Popis

Součástí vily Margharita je hezký bazén s dětskou částí, sluneční terasou a lehátky. Dům nabízí zdarma Wi-Fi připojení v areálu domu.

Sport a zábava

Na pláži je promenáda s kavárničkami, tavernami a nabízí se zde též nesčetně vodních sportů, ale i možnost půjčeni lodičky, kterou můžete objet jednu z nejzajímavějších a nejvyhledávanějších oblastí ostrova.

Ubytování

Rohové dvoulůžkové studio s možností přistýlky (rozkládací lehátko) je situováno v 1. patře a je vybaveno odděleným kuchyňským koutem s ledničkou, vařičem a základním nádobím pro vaření a stolování, vlastní sprchou s WC a balkonem s krásným výhledem na moře. V pokojích je možnost klimatizace za poplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat