Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Pantokrator

Řecko, Korfu, Barbati

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 16 590 Kč

Dostupných: 38 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Moderní hotelový komplex tvoří hlavní budova a několik menších budov rozléhajících se v několika úrovních na prostranném pozemku. Vše je obklopeno bujnou zelení a z celého areálu se nabízí zmíněný nádherný výhled na moře a celé okolí. Celková kapacita hotelu je 102 pokojů v několika kategoriích. Uvítá Vás vstupní hala s recepcí, lobby s příjemným barem, ke stravování Vám bude velká hotelová restaurace Olive tree. Nechybí ani společenská TV místnost, herna, business centrum. Venkovnímu areálu v přední části areálu směrem k moři dominuje velká sleneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma, na pláži za poplatek) a 2 bazény (1 dětský). K posezení na terase slouží pool snack bar s celodenním provozem. K zábavě Vám poslouží kulečník či stolní tenis, nchybí dětské hřište. WiFi připijení je ve společných prostorách zdarma, soukromé parkoviště u hotelu taktéž.

Ostatní

Skvělá poloha skýtající výhledy na moře velmi oblíbený hotel s výborným servisem rodinné suity s kapacitou až 5 osob stravování v hotelu (polopenze).
Pohled na pláž.
Hotel se tradičně řadí mezi velmi oblíbené a to nejen díky své úchvatné poloze s výhledem na moře. Ačkoliv je pláž o něco dál, unikátní umístění Vám to hravě vynahradí. Hotel tradičně poskytuje své služby na velmi dobré úrovni. Oceňujeme stravování formou polopenze formou bohatého bufetu.
Http://www.pantokratorhotel.com.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou moderně a velmi elegantně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, individuální klimatizaci, SAT-TV, minilednici, telefon, WiFi připojení, balkon nebo terasu. Nabízí se dvojlůžkové pokoje Standard a Superior (12-14 m2) a suity Suprior s oddělenou ložnicí a možností ubytování 4-5 osob. Výhled na moře je nutno u všech kategorií vyžádat přeem, za příplatek.
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, individuální klimatizaci, SAT-TV, minilednici, telefon, WiFi připojení, balkon nebo terasu.
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, individuální klimatizaci, SAT-TV, minilednici, telefon, WiFi připojení, balkon nebo terasu s výhledem na moře.

Poloha

Pláž 300 m (Modrá vlajka) nákupní možnosti 300 m centrum střediska Barbati 500 m hlavní město Kerkyra 13 km.
Oblíbený hotelový areál byl postaven terasovitě ve svahu úpatí nejvyšší hory Korfu - Pantokrator. Proto svým hostům nabízí neopakovatelné výhledy na okolí a na moře. Samotné středisko Barbati, v němž se nachází, se řadí spíše mezi poklidnější lokality, přesto i zde najdete dostatek nákupních možností, příležitost posedět v tradiční řecké taverně, kavárně či ouzerii. Oblázková pláž je od hotelu vzdálená 350 m a hotel provozuje kyvadlovou dopravu mezi hotelem a pláží (každých 30 min). Ve středisku je zastávka místní autobusové dopravy, díky které se snadno dostanete třeba do hlavního města Kerkyra nebo dalších zajímavých míst ostrova Korfu. Hlavní město s mezinárodním letištěm a velkým přístavem je vzdáleno 13 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat