Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Benitses Bay View Hotel

Řecko, Korfu, Benitses

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Možnost bouřky
22 °C - Možnost bouřky

Poloha

Benitses Bay View Hotel (ex Montaniola) se nachází poblíž Achilion Palace, který je vzdálen pouze 500 metrů. Nejbližší pláž je vzdálena cca 900 metrů. 400 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete vydat na výlet do hlavního města, které je vzdáleno cca 8 km. Letiště se nachází 7 km od hotelu.

Popis

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, Wi- Fi připojením v lobby ( za poplatek), trezory, snack barem, kavárnou, barem, restaurací, hernou, bazénem.
Písčito- oblázková pláž Benitses se nachází cca 900 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Hotel poskytuje možnost využití shuttle bus na pláž (3x denně).

Ubytování

Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady, dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře, jednolůžkový pokoj a čtyřlůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny minibarem, klimatizací (zdarma), telefonem, koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou.

Stravování

All inclusive Snídaně od 07:30 - 10:00 Oběd od 13:00 - 15:00 Večeře od 19:30- 21:00 Snídaně, oběd i večeře jsou podávány formou bufetu. Teplé a studené občerstvení od 10:00 - 18:30 je podáváno v baru u bazénu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj v baru od 10:00- 22:00. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: Trezor, Wi-Fi.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat