Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Litharia Apartments

Řecko, Korfu, Benitses

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště

Popis

Pro hosty je zde 24 hodinová recepce, úschovna zavazadel, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, opalovací terasa, Wi-fi připojení zdarma, parkoviště
Oblázková pláž s kameny je pouze přes místní komunikaci. Pro děti doporučujeme boty do vody.

Poloha

Litharia Apartments se nachází v klidné lokalitě, nedaleko letoviska Benitses. Do letoviska je možné využití místní autobusové dopravy ze zastávky, která je hned před budovou na hlavní silnici. V centru letoviska naleznete malý přístav, tradiční taverny a obchody se suvenýry (cca 1 km). Mezinárodní letiště je vzdáleno 10 km, a hlavní město Kerkyra je vzdáleno 12 km, kam se lze také dopravit místní autobusovou dopravou. Nedaleko se také nachází slavný palác Achillion (cca 1 km).

Ubytování

K dispozici jsou různé typy pokojů: studio pro 2 - 3 osoby, apartmán pro 2 - 4 osoby, apartmán pro 4 - 6 osoby Studia a apartmány jsou vybaveny: vlastní sociální zařízení, sprchový kout, malý kuchyňský kout, mini lednička, klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa. Apartmány pro 4 - 6 osob mají 2 místnosti.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Služby za poplatek: Klimatizace, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat