Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Katia Beach

Řecko, Korfu, Kassiopi

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 10 290 Kč

Dostupných: 806 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Kromě vlastního stravování můžete využít i restaurace nebo baru,které jsou součástí domu. Můžete si zde přikoupit snídaně,obědy a večeře, nebo různé snacky. Možnost využití mnoha taveren a restaurací v Kassiopi. Na místě u delegáta také možnost dokoupení stravování (snídaně, oběd, večeře). Orientační cena obědů nebo večeří cca 10 – 12 Euro.

Ubytování

K dispozici jsou 2 typy ubytování: Studio pro 2-3 osoby a apartmán pro 4-5 osob.Studia se skládají z jedné místnosti a obsahují kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem, manželskou postel nebo oddělená lůžka.Apartmány se skládají ze dvou oddělených ložnic a obsahují samostatný kuchyňský kout a koupelnou se sprchovým koutem.Kuchyňský kout poskytuje potřebné nádobí (toustovač, varná konvice, lednice a 2 plotýnkový sporák. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají trezor (tyto služby jsou za poplatek).

Poloha

Hotel má ideální polohu, leží v blízkosti jedné z nejvyhledávanějších pláží Korfu, Avlaki. Navíc centrum malebného městečka (cca 2,5 km) s Benátskou pevností a spoustou romantických pláží je dostupné pěšky hezkou promenádou plnou obchůdků, taveren i barů. Nejbližší supermarket je vzdálen cca 350 metrů. Kombinace jedinečné lokalizace, relaxační atmosféry a přátelského personálu utváří hotel, jako jedno z nejpříjemnějších prázdninových míst na Korfu!

Popis

Recepce 24 hodin denně, bar, restaurace, Wi-Fi, klimatizace, trezor, parkování zdarma, plavecký bazén, bar u bazénu, čistírna, pronájem aut.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat