Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Ariti Grand Hotel

Řecko, Korfu, město Korfu

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno

Popis

Hotel disponuje 24h recepcí, restaurací, barem, barem u bazénu, venkovním bazénem, dětským bazénem, konferenční místností, trezor na recepci (za poplatek), klimatizace, prádelna a čistírna.
Pláž se nachází cca 400 metrů od hotelu.

Poloha

Ariti Grand Hotel je 4* hotel nacházející se v oblasti Kanoni, jen několik málo kilometrů od hlavního města Korfu. Hotel nabízí ubytování ve 156 pokojích různého typu.V blízkosti hotelu cca 5 km se nachází mezinárodní letiště. Centrum města Korfu je vzdálené cca 5 km, kde naleznete množství obchodů, restaurací a barů. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích a v rodinných pokojích. Dvoulůžkové pokoje - jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací, televizí, ledničkou, Wi-Fi připojení (zdarma) a balkonem. Pokoje mají výhled do krajiny nebo na bazén. Rodinné pokoje - skládají se ze 2 ložnic a jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací, televizí, ledničkou, Wi-Fi připojením a balkonem s výhledem do zahrady nebo na bazén.

Stravování

Stravování formou snídaně nebo polopenze. Snídaně i večeře jsou formou bufetu.

Ostatní

Služby za poplatek: Trezor na recepci. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat