Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Corfu Holiday Palace

Řecko, Korfu, město Korfu

Ubytování Hotel
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno

Popis

Hotel disponuje 256 pokoji, vstupní recepcí, restaurací, konferenční místností, 2 bazény, soláriem, bowlingovými dráhami, 2 tenisovými kurty, lehátky a slunečníky u bazénu (zdarma), privátní pláží (dostupnost výtahem), Wi- Fi připojením (zdarma), osuškami k zapůjčení (za vratnou zálohu).
Privátní pláž se nachází přímo u hotelu. K pláži se dostanete po schodech nebo můžete použít výtah. Lehátka, slunečníky a plážové osušky za poplatek.

Poloha

Corfu Holiday Palace se nachází v historické lokalitě Kanoni. Vzdálenost od mezinárodního letiště je cca 4 km a hlavní město Corfu je vzdáleno pouhé 4 km. Hotel kloubí elegantní prostředí s krásnými výhledy a účelovým zařízením. Corfu Holiday Palace hotel je oficiálně 5* hotel avšak naše prodejní kategorie je 4*. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště Corfu Golf Club, kde hosté hotelu mají slevu.

Ubytování

Hostům jsou k dipozici tyto pokoje - dvoulůžkový pokoj s výhledem na jezero, dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře, superior pokoj s výhledem na jezero, superior pokoj s výhledem na moře a family bungalow. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízení, vysoušečem vlasů, trezorem, klimatizací, TV, telefonem, Wi- Fi připojením, mini ledničkou a balkonem s výhledem na jezero nebo na moře. Superior pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, trezorem (za poplatek), klimatizací, satelitní televizí, telefonem, minibarem (za poplatek), balkonem s výhledem na jezero nebo na moře. Pokoje jsou umístěny v nejvyšších patrech hotelu. Family Bungalow jsou vybaveny vysoušečem vlasů, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), satelitní televizí, telefonem. Pokoje jsou umístěny v zahradě v blízkosti hlavní budovy. Skládají se z ložnice a obývací části a jsou zde k dispozici 2 koupelny s vlastním sociálním zařízením a terasa.

Stravování

Polopenze Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu.

Ostatní

Služby za poplatek: Trezor na pokoji, minibar, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.¨ Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat