Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Corfu Palace

Řecko, Korfu, město Korfu

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Možnost bouřky
22 °C - Možnost bouřky

Popis

Hotel disponuje prostornou hotelovou recepcí s impozantním mramorovým schodištěm. Hotel je znám pro svou pohostinnou atmosféru a vynikající kuchyni. Klietům nabízí 106 pokojů, celoplošné připojení wifi zdarma, kosmetický salón, restauraci, bar, snack bar u bazénu, klenotnictví, kadeřnictví a v neposlední řadě i casino.
Nejbližší pláž se nachází cca 1500 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování

Klienti si mohou vybrat ze 2 druhů ubytování: dvoulůžkový standard, dvoulůžkový superior Elegantně vybavené a prostorné ( 26 m2 ) standardní pokoje v výhledem na moře mají mramorovou koupelnu s vanou, klimatizaci, TV, fén, minibar, trezor, Wifi, terasu nebo balkon. Pokoje Superior s rozlohou 33 m2 jsou umístěny v 6.patře. Všechny pokoje tohoto typu mají balkon, mramorovou koupelnu s vanou, TV, minibar, klimatizace, fén, trezor, Wifi, župany, pantofle, víno a květiny po příjezdu, denně koš s ovocem, bezplatný nápoj v čase 19:00-20:00 ( pouze v hlavní sezóně). Pokoj Junior Suite o rozloze 63 m2, má též mramorovou koupelnu s vanou, TV, minibar, fén, trezor, Wifi, župany, pantofle, víno a květiny po příjezdu, denně koš s ovocem, zdarma jeden nápoj v čase 19:00- 20:00 (pouze v hlavní sezóně).

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Služby za poplatek: http://www.corfupalace.com/index.php

Poloha

Hotel Corfu Palace se těší jedinečnému výhledu na záliv Galitsa, na staré město a pevninu. Od starého města se nachází pouhých 400 metrů. Mon Repo pláž je vzdálena cca 1,5 km. Taverny a restaurace jsou ve vzdálenosti cca 400 metrů od hotelu a letiště je vzdáleno cca 1,5km.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat