Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Liapades Beach

Řecko, Korfu, Liapades

Ubytování Hotel
Počasí
35 °C - Jasno
35 °C - Jasno
Cena za osobu od 11 090 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Hotel Liapades Beach je nenásilně zasazen ve svahu mezi borovicemi, cypřiši a palmami. Komplex tvoří několik menších budov a bazén v zahradě. Pokoje jsou moderně zařízené a nabízejí dostatečný komfort pro trávení letní dovolené. V zahradě u bazénu je božský klid k relaxaci, takže se konečně dostanete ke své oblíbené knize. Pár metrů od hotelu jen seběhnete s kopečka na pěknou písečno-oblázkovou pláž, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečník nebo se zabavit některým z vodních sportů. V nedalekém malém centru letoviska najdete několik taveren, barů i obchodů.- sladkovodní bazén a dětský bazén- recepce, hala s TV- bar s večerním programem (řecký večer, barbecue, živá hudba)- stolní tenis.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj – jednoduše zařízené pokoje, vlastní sociální zařízení s WC . Za příplatek lze pořídit klimatizaci a trezor. Možnost 1 přistýlky. 40 pokojů, 3 budovy, 3 patra.

Stravování

Polopenze snídaně bufet, večeře menu.

Poloha

Na západním pobřeží ostrova je krásná přírodní zátoka s křišťálově čistým mořem v malém letovisku zvaném Liapades. Mezi zelenými stráněmi se strmě klikatí cesta vedoucí dolů až k pláži.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat