Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Liapades Beach

Řecko, Korfu, Liapades

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Jasno
17 °C - Jasno

Poloha

Na západním pobřeží ostrova je krásná přírodní zátoka s křišťálově čistým mořem v malém letovisku zvaném Liapades. Mezi zelenými stráněmi se strmě klikatí cesta vedoucí dolů až k pláži. 150 m od písečnooblázkové pláže.

Popis

Hotel Liapades Beach je nenásilně zasazen ve svahu mezi borovicemi, cypřiši a palmami. Komplex tvoří několik menších budov a bazén v zahradě. Pokoje jsou moderně zařízené a nabízejí dostatečný komfort pro trávení letní dovolené. V zahradě u bazénu je božský klid k relaxaci, takže se konečně dostanete ke své oblíbené knize. Pár metrů od hotelu jen seběhnete s kopečka na pěknou písečno-oblázkovou pláž, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečník nebo se zabavit některým z vodních sportů. V nedalekém malém centru letoviska najdete několik taveren, barů i obchodů. - sladkovodní bazén a dětský bazén - recepce, hala s TV - bar s večerním programem (řecký večer, barbecue, živá hudba) - stolní tenis.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj – koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, lednice, TV-SAT, telefon a balkon. Za příplatek lze pořídit klimatizaci a trezor. Možnost 1 přistýlky. 40 pokojů, 3 budovy, 3 patra.

Stravování

Snídaně / Polopenze. Snídaně bufet, večeře menu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat