Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Liapades Beach Hotel

Řecko, Korfu, Liapades

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Déšť
17 °C - Déšť

Poloha

Dlouhodobě oblíbený hotel s jedinečnou řeckou atmosférou leží v hlavní zátoce ve svahu pouhých 100 m od hlavní pláže.

Popis

Dvacet kilometrů na severozápad od hlavního města a pouhé 3 km od Paleokastritsi najdete divoké pobřeží střediska Liapades, ponořeného do zeleně cypřišů a olivovníků. Již v roce 1996 jsme jako první objevili středisko Liapades, dnes je naší základnou na ostrově a nabízíme zde to nejlepší z možné nabídky místního ubytování. V původní vesnici Liapades, nacházející se na úbočí 1 km dále do vnitrozemí, můžete poznat ještě nedotčený život místních obyvatel a vychutnat si tamější večerní atmosféru. Okolo hlavní cesty z vesnice Liapades vedoucí dolů k moři uvidíte jak tradiční tak novou výstavbu střediska s restauracemi, obchodem, půjčovnami a bary. Samotnou zátoku tvoří hlavní písčito-oblázková pláž. Je lemovaná skalnatými úbočími s množstvím krásných opuštěných romantických písečných i oblázkových pláží, nádhernými zákoutími, tajuplnými jeskyněmi a průzračným mořem, které Vás zcela jistě okouzlí. Některé vedlejší pláže je možné navštívit z pevniny, k jiným se můžete dostat jen loďkou. Je možné využívat lodní taxi, zapůjčit si člun nebo poznat západní pobřeží při výletu lodí spojeném s barbecue. Ze střediska vede také pěší stezka do Paleokastritsi, zdatnější turisté mohou dojít až na vyhlídku Bella Vista, odkud je jeden z nejkrásnějších pohledů na západní pobřeží ostrova. Středisko Liapades určitě nezklame žádného romantika, milovníka přírodních krás a křišťálově čistého moře. Pláže v Liapades Nejkrásnější pláže Korfu s křišťálově čistou vodou se všemi odstíny modré barvy najdete v oblasti Liapades.Hlavní pláž Yefira - písčito-oblázková se slunečníky a lehátky za poplatek, možnost zapůjčení šlapadel, kanoí a motorových člunů. Vedlejší nádherné pláže dostupné pěšky: Rovinja cca deset minut pěšky - oblázková s jeskyní, dále Limni a Iliodoros. Další kouzelné pláže dostupné jen z moře ať už lodním taxi nebo zapůjčenou loďkou: vyhlášená Paradise beach - Rajská pláž a několik dalších bezejmenných pláží.

Ubytování

Hotel tvoří 3 budovy ideálně zasazené do zeleně a upravené zahrady. V jedné z budov se nachází recepce, TV koutek, restaurace s barem a venkovním příjemným posezením. Součástí hotelu je bazén s barem, lehátky a slunečníky zdarma a malé dětské hřiště.Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem, TV, telefonem, mini ledničkou, balkonem nebo terasou. Klimatizace a trezor jsou za příplatek.

Stravování

Stravování formou polopenze. Snídaně je samoobslužná kontinentální (rozšíření za příplatek), večeře jsou servírované o čtyřech chodech.

Program

Dlouhodobě oblíbený hotel s jedinečnou řeckou atmosférou leží v hlavní zátoce ve svahu pouhých 100 m od hlavní pláže.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat