Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Odysseus

Řecko, Korfu, Paleokastritsa

Ostatní

Skvělá poloha s výhledem na moře hotel se stálou klientelou možnost stravování-polopenze doporučujeme včasnou rezervaci.
Hotelová terasa s výhledem na moře.
Hotel na velice oblíbeném a vyhledávaném místě se svou stálou klientelou nabízející nádherné výhledy nejen na Jónské moře. Hotel se pyšní příjemnými cenami, rodinným prostředím a nevšední atmosférou a kvalitou služeb. Doporučujeme všem s dobrou pohyblivostí, jejichž případná námaha bude odměněna neskutečnými pohledy nejen při západu slunce. Určitě není vhodný pro rodiny s malými dětmi či klienty vyhledávající animační programy. Nezapomeňte si půjčit auto a nebo dokonce loď a podnikněte některý z výletů po okolí. Určitš nezapomeňte na opuštěné pláže, kam se dostanete pouze lodičkou. Vzhledem k atraktivitě lokality a oblíbenosti hotelu DOPRUČUJEME VČASNOU REZERVACI.
Http://www.odysseushotel.gr.

Stravování

Polopenze formou vyhlášeného a bohatého bufetu s orientací na středomořskou kuchyni a lokální speciality. Vše je připravováno z čerstvých surovin přímo na místě. Jíst můžete v restauraci nebo přímo na terase nad mořem, odkud se Vám naskytnou nezapomenutelné pohledy.

Ubytování

Moderně a útulně zařízené 2lůžkové pokoje jsou po celkové rekonstrukci. Nabízí možnost jedné přistýlky, mají vlastní příslušenství s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, individuální klimatizaci (příplatek 6 EUR/pokoj/den - splatný na místě), trezor (1 EUR/den), miniledničku (příplatek 1,7 EUR/den) a balkon nebo terasu. Podlaha je kryta dlažbou a v některých pokojích doplněna lokálním kobercem. Na vyžádání a za poplatek je možné vyžádat pokoje s výhledem na moře.
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají vlastní příslušenství s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, nezávislou klimatizaci (příplatek 6 EUR/pokoj a den, splatný na místě), trezor (1 EUR/den), miniledničku (příplatek 1,7 EUR/den) a balkon nebo terasu s nádherným přímým výhledem na moře.
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají vlastní příslušenství s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, nezávislou klimatizaci (příplatek 6 EUR/pokoj a den, splatný na místě), trezor (1 EUR/den), miniledničku (příplatek 1,7 EUR/den) a balkon nebo terasu s výhledem na hory.

Poloha

Dlouhá písečně-oblázková pláž 50 m nákupní možnosti 5 min hlavní město Kerkyra 25 km letiště a přístav cca 28 km.
3+* rodinný komplex splňující plně požadavky na 4* hotel. Resort je postaven na romantickém místě, v mírném svahu s jedinečným výhledem na tyrkysové vody Jónské moře a s panoramatickým pohledem na celý záliv. Jde o jedinečné místo nedaleko městečka Paleokastritsa, perly západního pobřeží ostrova. Nejbližší písečně–oblázková pláž je vzdálena pouhých 50m a dostanete se na ní pěšinkou po schodech vedoucí přímo k moři. V okolí hotelu najdete v různé vzdálenosti celou řadu dalších romantických pláží z nichž největší je centrální písečná pláž přímo v letovisku pod hradem, která bývá zvláště v sezóně plná turistů. Na pláž Platakiu se dostanete za 5 minut a na Agios Spyridon za 10 minut příjemné chůze. Letiště je vzdálené 25 km a hlavní město Kerkyra s přístavem 23 km. Místo získalo název podle hradu ze 16. století, jehož ruiny doporučujeme také navštívit. Celé okolí je hodně zelené s řadou olivových stromů a hustých cypřišových porostů.

Popis

Menší rodinný hotel se skládá z hlavní třípodlažní budovy a 4 přilehlých objektů. Na celém komplexu je na první pohled patrné, že se jedná o rodinný podnik s pečlivým vedením, důrazem na maličkosti, kvalitu služeb, čistotu a bohatou rozmanitost jídla. Celý komplex se jeví velice harmonicky, leží v udržované zahradě s řadou vzrostlých stromů a všude přítomných kvetoucích rostlin. Žádný kout pozemku nezůstal bez povšimnutí. Do hotelu se celá řada hostů každoročně vrací jako na chalupu a nedovedou si představit svou dovolenou bez tohoto nádherného místa. Hotel nabízí ubytování v pokojích ve dvou kategoriích, v rodinných pokojích a suitách. Hotel je vybaven elegantní vstupní halou s recepcí, TV místností, hlavní prostornou restaurací s venkovní terasou, k posezení zve svým oblíbeným koktejl barem. Ve vnějších prostorách se pyšní poměrně velikým bazénem se snack pool barem, prostornou sluneční terasou s dechberoucím výhledem na okolní přírodní scenérie. Lehátka a slunečníky jsou hostům k dispozici zdarma (na okolních plážích za poplatek). Parkování a WiFi připojení ve společných prostorách zdarma jsou samozřejmostí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat