Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Joanna Aparthotel

Řecko, Korfu, Sidari

Ubytování Hotel
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno

Ostatní

Služby za poplatek: - Trezor - Klimatizace

Popis

Joanna Aparthotel Sidari disponuje 22 pokoji, Areál má rozsáhlou zahradu, disponuje vlastním bazénem a bazénem pro děti. - Bar s restaurací pro All Inclusive - Bazén - Internetové připojení (WI-FI) u bazénu ZDARMA
Velmi krásná a pláž s čistou vodou se nachází zhruba 750m (cca 10 min ) od hotelového zařízení. Tato pláž je písečná, velmi pozvolná, vhodná pro koupání s dětmi. Je velmi atraktivní pro své půvabné usazení v krajině a je lemována pískovcovou skálou a ostrůvky. Během pobytu na pláži lze se stravovat a využívat služeb v sousedním hotelu Summertime, zhruba 150m / 3 min od pláže.

Stravování

Stravování All Inclusive SNÍDANĚ : 07:00-10:00 OBĚD : 12:30-14:30 VEČEŘE: 18:30-21:00 SVAČINA: 16:00 -18:00 10:00 – 21:30 je otevřený SAMOOBSLUŽNÝ BAR U BAZÉNU. 21:30 až do pozdních nočních hodin je otevřený NOČNÍ BAR. 21:30 – 23:00 Káva,čaj,horká čokoláda,voda,soda, nealko nápoje, džus, bílé víno, červené víno,pivo, ouzo, brandy a vodka jsou zahrnuté ve službách all inclusive. Ostatní nápoje(koktejly...) se platí.

Poloha

Joanna Aparthotel se nachází v letovisku Sidari, nedaleko oblíbené zátoky milenců. Toto ubytování se řadí do menšího ubytovacího zařízení, má velmi klidnou a rodinnou atmosférou, kde si odpočine opravdu každý. Toto ubytovací zařízení nabízí až 22 pokojů ve svém areálu. První částí hotelu je hlavní budova, která má 3 podlaží a na každém patře jsou umístěny 4 pokoje. Dále je zde umístěno několik sousedících pokojům bungalového typu. Ubytování Joanna Aparthotel má stejného vlastníka jako u nejoblíbenějšího hotelu na Korfu, hotelu Summertime Hotel, tedy je zachována stejná kvalita a standard poskytovaných služeb. Tento hotel vřele doporučujeme rodinám a párům, které vyhledávají během svého pobytu opravdu klid, bez hlasitého zvuku ulice a nočních podniků, přeplněných bazénů ke své dovolené.

Ubytování

Klimatizace (individuální ovládání, za poplatek) Dětská postýlka Balkon nebo terasa Sociální zařízení ( toaleta / sprcha ) Mini-lednice Televize (SAT TV ).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Korfu nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat