Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Panorama Sidari

Řecko, Korfu, Sidari

Ubytování Hotel
Počasí
15 °C - Déšť
15 °C - Déšť
Cena za osobu od 10 511 Kč

Dostupných: 208 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky.

Ostatní

Útulný hotel s krásným výhledem na moře. v roce 2011 částečně zrekonstruovaný hotel. z hotelu je vidět krásný západ slunce.
Info: Platba kartou: VISA, MasterCard; místní kategorie: 3.
Upozornění: Pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Poloha

Klidná, na okraji letoviska. Hotel postavený v kopci. Centrum letoviska Sidari cca 500 m. Letiště cca 35 km.

Popis

Cca 500 metrů od veřejné písečné pláže. Osušky na kauci (cca 10 €/kus). Lehátka a slunečníky za poplatek. 180 pokojů, recepce s lobby, restaurace, bary, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s terasou na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci (cca 10 €/kus). WiFi ve veřejných prostorech zdarma. Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka na vyžádání. Dětské židličky v restauraci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (E2A): cca 21 m2, klimatizace, sprcha, WC, trezor, chladnička, balkon nebo terasa, boční výhled na moře.Rodinné pokoje (E2B/E3B/E4B/E5B): cca 24 m2, kombinace obývací ložnice, pro děti palanda, jinak stejné vybavení jako A2A. Balkon nebo terasa bez určení výhledu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat