Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Evripides Village Beach

Řecko, Kos, Kardamena

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Déšť
19 °C - Déšť

Poloha

Příjemný a klidný hotelový komplex sestávající z pěti nižších budov obklopených nádhernou zahradou se nachází pouze 150 metrů od pláže. Hotel nabízí krásný výhled na Egejské moře, blízké ostrovy a hornatou krajinu Kosu. Do 2,5 km vzdálené Kardameny jezdí pravidelně místní veřejná doprava. Letiště je vzdálené 9 km.

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje a rodinné pokoje jsou vybaveny terasou/balkonem s výhledem na moře nebo na hory, klimatizace v ceně, telefon, TV/SAT, chladnička, koupelna s WC, sprchou a vysoušečem vlasů.

Stravování

Stravování formou all inclusive • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 – 10:00 ) • Svačina: formou bufetu v hlavní restauraci ( 10:00 - 12:30 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:00 ) • Káva, čaj a zákusky: formou bufetu v hlavní restauraci ( 10:00 - 21:00 ) • Zmrzlina pro děti: formou bufetu v hlavní restauraci ( 11:00 - 17:00 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:00 – 21:00 ) Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino jsou za poplatek a všechny nápoje po 23:00.

Popis

V hotelu je k dispozici vstupní hala s 24 hod. recepcí, lékař, knihovna, mini market, posilovna, stolní tenis, kulečník, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, parkoviště.
Písčito-oblázková pláž se nachází cca 150 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Ostatní

Služby za poplatek: Trezor, Wi-Fi připojení, lehátka a slunečníky na pláži, všechny nápoje po 23:00. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat